Impreza Moje Pierwsze Łódzkie Techno odbędzie się 6 maja 2022 (Piątek), w klubie Konkret Łódź. Start imprezy: godz. 22:00. .
0 Moje Pierwsze Łódzkie Techno

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Moje Pierwsze Łódzkie Techno

6 maja 2022, Konkret Łódź, start: 22:00

Zagrają na imprezie:
Podobno, żeby wziąć udział w dobrym techno trzeba wybrać się aż do Warszawy. Tego wieczoru będziemy obalać ten mit i dostarczymy niesamowitych przeżyć, zarówno muzycznie jak i wizualnie na rodzimej, łódzkiej scenie.

Choć zaproszony i mile widziany może czuć się każdy, hasło imprezy traktujemy jako szczególne zaproszenie dla tych, którzy na łódzkie techno z różnych względów jeszcze nigdy się nie wybrali. „W Łodzi nie ma żadnych fajnych wydarzeń”?, „Niewystarczająco ciekawy line-up lub lokal”? Wstyd przed tym „że w Łodzi wszyscy mnie znają i nie będę mogła/mógł swobodnie się bawić”?, „od jakiegoś czasu chcę się wybrać na taką imprezę, ale nie mam imprezowego składu”?, „boję się, że nie pasuję do środowiska techno”?. Wszystkie te wątpliwości przeanalizowaliśmy i postaramy się rozwiać podczas nadchodzącej imprezy.

Line-up stworzony został z ulubieńców łódzkiej sceny i wschodzących gwiazd sceny warszawskiej, którzy grali na imprezach w całej Polsce, a coraz częściej zapraszani są również na imprezy zagraniczne, m.in. w Paryżu. Zagrają tak, by usatysfakcjonowani byli i stali bywalcy i nowicjusze. Lokal, który znaliście do tej pory zostanie up-gradowany do klimatycznego i hipnotyzującego miejsca, zważając na Wasze sugestie i potrzeby. Nie pozwolimy na to, by ktokolwiek czuł się skrępowany lub nagabywany, w takich przypadkach obsługa zawsze pomoże Ci zareagować. Nie ma również naszego przyzwolenia na ocenianie innych przez pryzmat wyglądu, obowiązuje dress-code, który najbardziej wyraża Was i Wasz nastrój.

Wartości, których będziemy się trzymać to: równość, bezpieczeństwo i przyjaźń. Pokażmy, co potrafi zagrać i zatańczyć łódzka scena i zjednoczmy się we wspólnej sprawie pokazując wszystkim, co naprawdę znaczy łódzkie techno.

SKŁAD:
EARGASM GOD - jeden z najpopularniejszych polskich producentów i dj-ów ostatnich lat, bijący rekordy przesłuchań na Spotify i coraz częściej rozchwytywany przez zagranicznych promotorów. Jego styl balansuje pomiędzy brzmieniami techno, trance i early hardstyle. Jest i europejsko i po polsku.
jego muzyka do przesłuchania: soundcloud.app.goo.gl/nw3BgoUuiegW6o5C9
Angela Cios - hot female dj energy guaranteed. budująca sobie coraz lepszą pozycję warszawska dj-ka, która ma za sobą występy na wielu polskich scenach, m.in. we wrocławskim Transformatorze, na krakowskiej Szpitalnej czy w popularnym cyklu „Techno jest kobietą”.
„Dark/dreamy energy and fast BPM’s – it is becoming the trademarks of her DJ sets.” - napisał o niej niemiecki magazyn KALTBLUT.
jej sety do przesłuchania: https://soundcloud.app.goo.gl/gdcggfL8HrLtfJYk6
Pelski - w przeszłości związany z łódzkim kolektywem Wstydart, rozwija się w błyskawicznym tempie, cały czas eksplorując nowe obszary muzyki elektronicznej. Jego ostatnią słabością są połamane rytmy i wolniejsze hip-hop’owe tempa. Fan płynięcia pod prąd, unika modnych sezonowo brzmień, woli zdać się na własny instynkt.
jego sety do przesłuchania: soundcloud.app.goo.gl/KysEy1QGDS4jhb7g8
Eduardo Smetana - Zaczęła grać muzykę elektroniczną w Łodzi w 2017. Po pięciu latach działalności pozbyła się wszelkich zahamowań i ograniczeń muzycznych. Od grudnia 2021 współtworzy nowatorski cykl KOLIZJE, który radykalnie zrywa z regułami łódzkiego podwórka.
jej sety do przesłuchania: soundcloud.app.goo.gl/zqgChTya2VZgftQj7

Specjalnie dla Was każdy z dj-ów zdradził 5 tracków, które najbardziej określają jej/jego obecną selekcję. Na ich bazie stworzyliśmy unikalną playlistę, która pomoże Wam wejść w klimat imprezy i zauroczyć się w gustach naszych artystów.
link do playlisty: soundcloud.app.goo.gl/tNXnBKqnAA5h67vj8

BILETY:
20zł przed północą/ 30zł po północy (możliwa płatność kartą i gotówką)
Studenci i absolwenci Łódzkiej Szkoły Filmowej oraz Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi za okazaniem legitymacji - 20zł

Impreza sygnowana przez instagramową inicjatywę @lodzkietechno promującą łódzkich dj-ów i wydarzenia poświęcone muzyce elektronicznej. 
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)