Nowy numer Moguaia podpisany jest jako Moguai, ale w oficjalnym komunikacie czytamy, że „Moguai i Deadmau5 połączyli siły, żeby stworzyć pierwszego singla z nowego albumu niemieckiego producenta”. 18 UserComments

Moguai z Deadmau5em!

Artykuł dodano: 23 stycznia 2012, godz. 10:30
Odsłony: 4754x
Nowy numer Moguaia podpisany jest jako Moguai, ale w oficjalnym komunikacie czytamy, że „Moguai i Deadmau5 połączyli siły, żeby stworzyć pierwszego singla z nowego albumu niemieckiego producenta”. Chyba się zgodzicie, że nawet, gdyby tak nie napisano, podejrzewalibyśmy szefa labelu, że dorzucił swoje trzy grosze do kawałka artysty z jego labelu.
„Mpire” brzmi bowiem mocno energetycznie i od razu przywołuje dźwięki i klimat znane z kawałków Deadmau5a. Będzie z tego spory przebój, bo melodia szybko wpada w ucho, połączenie chwytliwego electro-house'u z progresywnym podejściem daje w efekcie parkietowego sztosa, którego nie raz usłyszymy na tegorocznych imprezach.Już 30 stycznia w Mau5trap ma ukazać się nowy album Moguaia, który będzie nazywać się dokładnie tak samo, jak singel go zapowiadający. Jeżeli będzie zawierał więcej tak porywających numerów, wróżymy mu spory sukces. Jak Wam się podoba „Mpire”?

Moguai - Mpire
Komentarze
  • riSk.eX24 stycznia 2012, godz. 20:00
    przyjemny progressik :D ale słychać że deadmaus maczał w tym palce :D pozdro
  • arnej7725 stycznia 2012, godz. 18:59
    za bardzo pachnie moim zdaniem tu daft pank
  • cocacolumbia26 lutego 2012, godz. 23:02
    Za***ista melodia !!!
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (18)