Mike Williams w szczerym oświadczeniu ogłosił, że jego koncertowy kalendarz został kompletnie wyczyszczony i robi przerwę od występów na żywo. Skąd taka decyzja? Przeczytaj oświadczenie Holendra. 0 UserComments

Mike Williams rezygnuje z koncertowania. Skąd taka decyzja?

Artykuł dodano: 5 listopada 2021, godz. 20:51
Odsłony: 1262x
Mike Williams w szczerym oświadczeniu ogłosił, że jego koncertowy kalendarz został kompletnie wyczyszczony i robi przerwę od występów na żywo. Skąd taka decyzja? Przeczytaj oświadczenie Holendra.


Mike Williams. Kariera jak z obrazka

Kariera Mike'a Williams'a wydawała się być podręcznikowym przykładem na to jak szybko zostać odnoszącym sukcesy DJ-em i zyskać ogólnoświatową rozpoznawalność. Zaledwie 24-letni producent uznawany jest za jednego z prekursorów future bounce'u, którego talent dostrzegła największa EDM'owa wytwórnia na świecie - Spinnin' Records.

Przeczytaj również: Wiemy kiedy odbędzie się Amsterdam Dance Event 2022


Holender współpracował już z takimi gwiazdami jak Tiesto, Lucas & Steve czy R3HAB. Jego Lullaby, wydane do spółki z tym ostatnim, to dzisiaj najpopularniejszy numer w dyskografii Mike'a Williamsa.

R3HAB x Mike Williams - Lullaby


Holenderski producent w swojej karierze wystąpił już na dwóch najsłynniejszych festiwalach EDM na świecie. Był obecny zarówno na Ultra Music Festival w Miami, jak i Tomorrowland, gdzie zagrał na głównej scenie.

Mike Williams rezygnuje z występów

Jeszcze dwa dni temu, 3 listopada 2021 roku, Mike Williams dzielił się z fanami krótkim recap video ze swojego show na tegorocznym Amsterdam Dance Event i z pewnością mało kto spodziewał się, że jego kolejnym wpisem w social mediach będzie wstrzymanie trasy i pokazywania się za konsolą. W szczerym oświadczeniu współautor Wait Another Day pisze:

Drodzy,

Zacząłem tę podróż jako hobby z miłością do produkcji muzyki i grania koncertów. Byłem podekscytowany nowymi premierami, potwierdzeniami kolejnych show, podróżami po całym świecie, spotykaniem fanów, przyjaciół i rodziny w branży muzycznej. To było spełnienie moich marzeń. Gdy moja muzyka zaczęła być popularna i ludzie śpiewali moje utwory podczas występów to za każdym razem miałem gęsią skórkę. Udało się zbudować wokół mojego projektu niesamowity zespół z niesamowicie utalentowanymi ludźmi, którzy dołączyli do tej szalonej podróży.

Ale w ostatnim czasie zauważyłem, że te wszystkie rzeczy nie uszczęśliwiają mnie tak bardzo jak powinny. Presja brała górę i nie towarzyszyły mi żadne emocje. Dlatego też postanowiłem zrobić sobie przerwę. Potrzebuję trochę czasu bez odczuwania presji - zarówno od samego siebie jak i tej z zewnątrz. Chcę odzyskać to ekscytujące uczucie, tę iskrę, energię i motywację. Tylko wtedy będę pokazywał najlepszego siebie, zarówno w studio jak i na scenie. Oznacza to, że mój grafik został na jakiś czas wyczyszczony począwszy od dzisiaj, ale wrócę zanim się zorientujecie.

Dziękuję Wam bardzo za to, że wciąż ze mną jesteście w tej wyjątkowej podróży.

Z miłością, Mike

Liczmy, że przerwa dobrze wpłynie na Mike'a i już za moment wróci on do nas z zupełnie nową muzyką, koncertową werwą i wniesie swoją karierę na jeszcze wyższy poziom na co zdecydowanie zasługuje.

Wspomnijmy występ Mike'a Williams'a na Tomorrowland 2019


Chcielibyście, aby Mike Williams wystąpił ponownie w Polsce?

Sprawdź także

Wspólny numer Martina Garrixa i Kygo już niedługo?
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)