Chorwacki DJ zaskoczył nas ostatnio swoimi wydaniami na SoundCloudzie. Co zgotował nam tegoroczny debiutant sceny EDC? Sprawdźmy to! 0 UserComments

MATRODA udostępnił za darmo pięć ekskluzywnych utworów

Artykuł dodano: 7 grudnia 2021, godz. 16:45
Odsłony: 365x
Chorwacki DJ zaskoczył nas ostatnio swoimi wydaniami na SoundCloudzie. Co zgotował nam tegoroczny debiutant sceny EDC? Sprawdźmy to!


Przełomowy rok dla MATRODY

DJ z Chorwacji ma za sobą obfity w występy rok. W 2021 pojawił się na Nocturnal Wonderland na obrzeżach miasta San Bernardino w Kalifornii gdzie wystąpił na głównej scenie przed takimi gwiazdami jak Flux Pavilion czy Seven Lions. Oprócz tego zadebiutował na Electric Daisy Carnival w Las Vegas, gdzie zagrał na stereoBLOOM przed np. Tonym Romerą.

Pojawił się również w wielu innych miastach Stanów Zjednoczonych z uwagi na jego Jack The House Tour, gdzie doczekał się ośmiu sold-outów. W tym roku czekają na niego jeszcze trzy występy: we Francji, Chorwacji oraz ponownie w San Bernardino na festiwalu Countdown NYE 2021, gdzie pojawi się obok takich gwiazd jak Alan Walker czy Tiesto.

MATRODA @EDC Las Vegas 2021, posłuchaj seta

Nie tylko na scenie, ale również w studiu

W 2021 MATRODA wydał naprawdę sporo. Kolaboracje z Bleu Clair czy San Pacho, remiks dla Daft Punk oraz wiele innych wydań w jego własnej wytwórni - Terminal Underground mówią same za siebie. Wcześniej wspomniany track z producentem ze STMPD pt. Disco Tool doczekał się nawet sporych rozmiarów paczki remiksów, bo pojawiły się tam produkcje od takich DJ-ów jak Taiki Nulight, OOTORO czy Dot N Life.

Oprócz tego chorwacki producent wydał parę singli czyli np. Storytelling, Lifting czy bardzo klimatyczne High On You.
Warto też wspomnieć o ostatniej niespodziance, którą zafundował dla nas DJ, a mianowicie chodzi tutaj o pięć niewydanych wcześniej produkcji, które dało się usłyszeć podczas Jack The House Tour.

Chorwat udostępnił je na swoich profilach w serwisach streamingowych. W tym małym EP możemy znaleźć remiksy znanych piosenek, takich jak Industry Baby od Lil Nas X'a czy In Da Getto od Skrillexa i J Balvina.

Miejmy nadzieję, że MATRODA nie osiądzie na laurach i w 2022 również pokaże moc swoich produkcji. Być może za rok zobaczymy go bardzo wysoko w rankingu DJ MAG TOP 100 DJs, ponieważ w tegorocznej edycji TOP101 Producers od 1001Tracklists znalazł się na 29 miejscu. Obserwujemy i kibicujemy!

Posłuchaj EP Jack The House Tour Hidden Gems od Matrody

Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)