Był taki czas, że wytwórnia Anjunabeats była jedną z najbardziej ulubionych wytwórni wśród użytkowników FTB.pl. W ostatnich latach dużo się w tej materii zmieniło, label należący do tria Above... 3 UserComments

Mat Zo wyda album w Anjunabeats (video)

Artykuł dodano: 23 września 2013, godz. 09:19
Odsłony: 3719x
Był taki czas, że wytwórnia Anjunabeats była jedną z najbardziej ulubionych wytwórni wśród użytkowników FTB.pl. W ostatnich latach jednak dużo się w tej materii zmieniło, label należący do tria Above & Beyond postanowił wdrożyć proces dostosowania się do zmieniających się trendów muzycznych, z czym wielu dotychczasowych fanów do dziś nie może się pogodzić. 


Właściwie podobną historię można opowiedzieć w kontekście przypadku Mata Zo. U niego również muzycznie całkiem sporo się zmieniło, bardzo różnie na tego zmiany reagowali jego miłośnicy, choć ci najbardziej wierni są zdania, że wciąż młody producent cały czas trzyma poziom, a przy okazji śmiało szuka swojego stylu, eksperymentując w różnych kierunkach. Kombinowanie z mieszaniem gatunków było przecież jego domeną od samego początku kariery.  


W najnowszym numerze postanowił skorzystać z pomocy rapera, co w świecie muzyki tanecznej zawsze jest ryzykowanym posunięciem - często takie zabawy kończą się fiaskiem. Jak jest w przypadku "Pyramid Scheme"? Po pierwsze rap pojawia się tu tylko w niektórych miejscach, a po drugie raperem jest nie byle kto, bo sam Chuck D., główny nawijacz absolutnie kultowej hip-hopowej załogi z USA, czyli Public Enemy. Już 4 listopada nakładem Anjunabeats ukaże się debiutancki album Mata zatytułowany "Damage Control", następnie DJ i producent ruszy w światową trasę koncertową. Na razie dostajemy oficjalny, całkiem zabawny klip do "Pyramid Scheme", bez udziału Mata Zo i Chucka D. Zamiast tego oglądamy w nim... grupę specyficznych tancerzy z Tajwanu. Jak Wam się podoba? 

Mat Zo - Pyramid Scheme ft. Chuck D.
Komentarze
  • CK198623 września 2013, godz. 10:12
    Szaj podrabiajacy kapke jaytech-a.
  • Seba211023 września 2013, godz. 23:26
    Powoli zaczynam mieć dosyć, kawałków w stylu ''wszystko w jednym''....
  • Pixik0724 września 2013, godz. 08:29
    W miarę przyjemna nuta.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (3)