Nareszcie możemy podzielić się z Wami dobrymi wiadomościami - wierzymy, że w 2022 roku już na stałe powrócimy na festiwale. Masters of Hardcore odbędzie się we wschodniej Europie! 0 UserComments

Masters of Hardcore powraca w 2022 roku - szczegóły

Artykuł dodano: 28 grudnia 2021, godz. 07:20
Odsłony: 472x
Nareszcie możemy podzielić się z Wami dobrymi wiadomościami - wierzymy, że w 2022 roku już na stałe powrócimy na festiwale. Masters of Hardcore odbędzie się we wschodniej Europie!

Masters of Hardcore zawita ponownie do Rosji

Zaskakująca informacja napłynęła do Nas od organizatorów legendarnego festiwalu. Podczas, gdy zastanawiamy się czy planowana na 26 marca 2022 roku edycja Masters of Hardcore w ogóle się odbędzie - ogłoszono kolejny event!

Przeczytaj również: Podsumowujemy 2021 rok na scenie hard - festiwale i premiery

Będzie to wydarzenie z serii World Club Tour. Z podobnymi imprezami mieliśmy już do czynienia w 2020 roku gdy najlepsi hardcore'owi artyści zebrani pod szyldem rogatej czaszki występowali jeszcze w Hiszpanii, Austrii oraz Szwajcarii.

Na aftermovie możemy zobaczyć, że organizacja na krok nie odstępowała holenderskim festiwalom, które znaliśmy do tej pory.

Sprawdź aftermovie z Masters of Hardcore Russia - World Club Tour 2020 

Poznajmy line-up oraz resztę informacji

Masters of Hardcore Russia 2022 - World Club Tour odbędzię się 26 lutego, a więc dokładnie miesiąc przed głównym festiwalem w tradycyjnej już Brabanthallen, gdzie świętowane będzie 25-lecie projektu.

Lokalizacja lutowej edycji to Adrenaline Stadium w Moskwie, gdzie organizowane są największe rosyjskie eventy - jeszcze w styczniu wystąpi tam dobrze znany polskiej publiczności Boris Brejcha, a w marcu legenda death metalu - zespół Behemoth. Arena w rosyjskiej stolicy pomieści 8500 fanów ciężkiej elektroniki, a wystąpią przed nimi takie gwiazdy jak Angerfist, D-Fence, Andy the Core, czy pochodząca z Ukrainy - Miss K8.
W organizacji imprezy Holendrów wspiera rosyjska agencja Northern Sound, która przedstawia się jako wiodąca agencja eventowa na terenie całej Federacji Rosyjskiej

Trzymamy kciuki za pomyślność tego wydarzenia i liczymy, że wielkie marki światowej sceny hardcore coraz częściej będą zaglądać do Europy Wschodniej

Przy okazji przypominamy o livestreamie na YouTube'owym kanale Masters of Hardcore odbywającym się 29 grudnia w godzinach 12:00-20:00, gdzie zostaną ogłoszone wyniki plebiscytu TOP 100 Hardcore

Miss K8 na żywo z Landschaftspark

Sprawdź także:

Thunderdome 2021 przełożony. Znamy nową datę festiwalu
Ruszyły głosowania na najlepszy utwór hardstyle i hardcore w 2021 roku
Thunderdome 2021 - nowości od organizatorów


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)