Emocje po wyścigu w Abu Zabi nie zdążyły jeszcze opaść a już teraz słuchamy koncertu zamykającego sportową imprezę. 0 UserComments

Martin Garrix zwieńczył zwycięstwo Maxa Verstappena w F1 niespodziewanym koncertem

Artykuł dodano: 14 grudnia 2021, godz. 12:59
Odsłony: 1513x
Emocje po wyścigu F1 w Abu Zabi, w którym Max Verstappen zdobył tytuł mistrzowski nie zdążyły jeszcze opaść. Z okazji zwycięstwa holenderskiego kierowcy niezapowiedzianego seta przed tysiącami osób zagrał... Martin Garrix. Zobaczcie nagrania.


Garrix z Verstappenem jak champion z championem

Świat wydarzeń sportowych zna wiele zaskakujących zwrotów akcji. Czy to punkty zdobyte w koszykówce w momencie ostatniego gwizdka, czy to gol zdobyty w dogrywkach czy może karkołomny powrót z wyniku setów 2:0 w siatkówce. Jednak ostatnie wydarzenia na torze Formuły 1 w Abu Zabi na długo zagoszczą w naszej pamięci.

Przeczytaj też: Martin Garrix - już nie tylko DJ i producent, a również inwestor

Wtedy to Max Verstappen na ostatnim fragmencie trasy wyprzedził Levisa Hamiltona pozbawiając go ósmego w karierze tytułu. Chociaż emocje dalej buzują, co podtrzymują między innymi liczne protesty załogi Mercedesa (w ich barwach startuje Hamilton) nie ma wątpliwości, że po sukcesie Maxa było głośno. Nie tylko w mediach społecznościowych, cały wyścig kończył koncert znanego nam wszystkim Martina Garrixa.

Sam Garrix nie krył szczęścia z powodu wygranej rodaka. Zrobił on niespodziankę zwycięzcy zjawiając się jako jeden z pierwszych koło podium. Nie dziwi więc, że set, który zagrał był niesamowicie energiczny. 

Intro Martina Garrixa z toru Yas Marina Circut


W całości seta nie brakowało znanych klasyków, jak na przykład Virus czy High On Life. Mogliśmy usłyszeć jednak też kilka bardzo ciekawych mashupów w tym kultowy utwór Macklemore'a zmieszany z hitem Snakes naszego Polskiego producenta Sikdope'a

Martin Garrix supportuje Sikdope'a w Abu Zabi


Inni światowi DJ-e również nie kryli radości. Tiesto czy Armin van Buuren dali upust swoim emocjom gratulując Verstappenowi zwycięstwa w mediach społecznościowych. Co ciekawe nie jest to pierwszy raz kiedy zawody wyścigowe idą ramie w ramie z muzyką elektroniczną. 

Wyżej wspomniany Armin van Buuren zagrał set na zakończenie Grand Prix Chin i Meksyku w 2018, a rok temu Don Diablo wykonał ekskluzywną transmisję na żywo na stronie Grand Prix Holandii.

Najlepsze momenty z ostatniego koncertu Martina Garrixa możecie posłuchać i obejrzeć już teraz na platformie YouTube

Martin Garrix w Abu Zabi - najlepsze momenty

Sprawdź także


Zdjęcie: Formula 1 // Getty Images
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)