Kto ma ochotę na kilkanaście minut hałasu? Wielbicieli subtelności i delikatności odsyłamy do innych tekstów, czas na powrót miażdżyciela parkietów sprzed kilku lat czyli „Monotone”. 22 UserComments

Marcel Woods zremiksowany

Artykuł dodano: 1 grudnia 2011, godz. 15:20
Odsłony: 11246x

Kto ma ochotę na kilkanaście minut hałasu? Wielbicieli subtelności i delikatności odsyłamy do innych tekstów, czas na powrót miażdżyciela parkietów sprzed kilku lat czyli „Monotone”.

Ręka w górę kto pamięta pierwszy raz, kiedy na potężnym nagłośnieniu usłyszał oryginał Marcela Woodsa. Tamtej wersji rzecz jasna nikt i nigdy nie przebije, sprawdźmy jednak jak udało się z nim zmierzyć zaproszonym remikserom. Wersja Jordy Licious to coś dla miłośników hałasującego electro-house'u, niestety nie udało się zachować potężnej energii oryginalnego motywu. Może lepiej by było zaprosić do zremiksowania duet Dada Life? (przy okazji sprawdźcie poniżej zapowiedź ich nowego numeru).

Organ Donors również isnpirowali się electro-house'em, ich fani będą mocno zaskoczeni. Tym bardziej, że w breakdownie dołożyli melodię w stylu ...Ingrosso i Alesso? Podobnie jak u Jordy Licious sporo tu się dzieje, ale znów – zamiast wycisnąć temat główny jak cytrynę i dołożyć mu mocy, cała para idzie w gwizdek. Na epce znalazła się jeszcze nowa wersja „Accelerate” Chrisa Schweizera, ale póki co na Youtubie uploadowano wersję... bez stopy.

Marcel Woods - Monotone (Jordy Lishious TMAO Remix) [High Contrast Recordings]Komentarze
 • Cinek__2 grudnia 2011, godz. 18:24
  Dada Life > Pokręceni na maksa. A co do marcela, zdecydowanie oryginalna wersja :)
 • Elektryczka_xD2 grudnia 2011, godz. 23:14
  Widziałam już teaser od Dadowców :P Jak zwykle nieprzeciętni :)
  a co do remolów dla Marcel'a - pozostanę przy oryginale :P
 • Lilu0073 grudnia 2011, godz. 15:26
  zakręceni z Dada Life najlepiej chyba sobie poradzą z tym remixem ;] Organ Donors na drugim miejscu... reszta tak średnio...
 • Breight4 grudnia 2011, godz. 00:15
  Te nowe remixy Marcela moim zdaniem kompletnie bez szału i bez mocy, oryginał jedynie do przyjecia jak dla mnie :)
 • cristoval martin 4 grudnia 2011, godz. 00:41
  Dada znow urywają!
 • Tomek7775 grudnia 2011, godz. 14:06
  Dada Life i wszytsko jasne :D
 • kenzi8 grudnia 2011, godz. 11:04
  Dada Life the best
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (22)