Na początku 2017 roku światło dzienne ujrzała współpraca na linii Schulz – Guetta, a nosiła ona nazwę „Shed a Light". Po pięciu latach znów mamy okazję usłyszeć tych DJ-ów we wspólnym utworze! 0 UserComments

Mamy wspólny track Davida Guetty i Robina Schulza. Będzie „On Repeat"?

Artykuł dodano: 9 maja, godz. 16:27
Odsłony: 450x
Na początku 2017 roku światło dzienne ujrzała pierwsza współpraca na linii Robin Schulz  David Guetta, a nosiła ona nazwę Shed a Light. Okazał się ona niemałym sukcesem, bo jednak czterysta milionów odtworzeń piechotą nie chodzi. Teraz, po ponad pięciu latach, znów mamy okazję usłyszeć tych dwóch producentów we wspólnym utworze. Sprawdźmy, jak brzmi On Repeat!


Jak przebiegała współpraca Schulza i Guetty?

Jak dobrze wiemy, Robin i David to dobrzy znajomy, których wspólna historia rozpoczęła się już na początku 2015 roku, kiedy to niemiecki producent postanowił zremiksować utwór Francuza o nazwie Dangerous. Po prawie dwóch latach od tego wydarzenia światło dzienne ujrzał numer Shed a Light, gdzie oprócz dwójki DJ-ów pojawili się jeszcze muzycy z zespołu Cheat Codes. Od czasu premiery track uzbierał prawie czterysta milionów odsłuchań na Spotify. W porównaniu do statystyk z serwisu YouTube jest to naprawdę druzgocąca różnica.

Oprócz Dangerous Robin wyprodukował znacznie więcej swoich wersji hitów Guetty. Niemiec stworzył dla 54-latka własne odsłony takich utworów jak Bang My Head, 2U czy Let's Love. Najnowszym z nich jest jednak remiks do redruM, który David stworzył z rumuńską piosenkarką – Soraną. Bardzo ciekawym faktem jest to, że za sukces owej produkcji odpowiadał sam Kanye West

Jak natomiast brzmi najnowsza kooperacja na linii David Guetta  Robin Schulz? Czy On Repeat naprawdę będzie często słuchany? Sprawdźmy!

Posłuchaj ostatniego remiksu dla Davida Guetty od Robina Schulza – redruM


Robin Schulz i David Guetta po pięciu latach od Shed a Light

On Repeat to najnowsza produkcja od Robina Schulza i Davida Guetty. Utwór zaczyna się bardzo spokojnie, a po chwili usłyszeć można wokale japońskiej piosenkarki o pseudonimie aiko. Jest to produkcja, w której znacznie bardziej słychać wkład niemieckiego DJ-a, jednak nie można zarzucić jej tego, że jest monotonna. Obawiam się, że numer ten nie otrzyma takiej ilości pozytywnego feedbacku, na jaki zasługuje. Nie jest to kompozycja, która będzie podbijać listy przebojów, ale jest to naprawdę przyjemny, a przede wszystkim klimatyczny kawałek.

Według mnie na największą aprobatę zasługuje wokal. W produkcjach Robina Schulza jest to element, który prawie zawsze doskonale współgra z całością utworu. W tym przypadku nie jest jednak tak chwytliwy, jak przy chociażby Young Right Now, ale mogę szczerze powiedzieć, że On Repeat będzie on repeat dla wielu fanów dwójki legend muzyki elektronicznej, lecz nie wróżę tej produkcji sukcesu w rozgłośniach radiowych.

Posłuchaj utworu On Repeat, czyli najnowszej współpracy Guetty i Schulza


Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)