Impreza Mamry Festival 2022 odbędzie się 29 lipca 2022 (Piątek), w klubie Plaża Miejska Mamry Węgorzewo. Start imprezy: godz. 10:00. .
0 Mamry Festival 2022

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Mamry Festival 2022

29 lipca 2022, Plaża Miejska Mamry Węgorzewo, start: 10:00

Zagrają na imprezie:
Trzecia edycja Mamry Festiwal odbędzie się 29-30 lipca 2022!

Mamry Festival 2022 to aż dwa dni niesamowitej zabawy przy najlepszej muzyce! To największa i najciekawsza propozycja muzyczna na mazurach. Impreza dedykowana fanom muzyki elektronicznej zarówno tej granej na żywo jak i przez najlepszych DJ'ów w kraju!

W 2022 roku motywem przewodnim imprezy będzie Retro i Arcade. Zatem możesz liczyć na strefę gier arcade, strefę muzyki retro, food trucki, konkursy z nagrodami i wiele atrakcji!

LINE-UP

Skytech
Smolasty
Viki Gabor
Kaen
Kubańczyk
Gromee
Bryska
DJ Kuba & Neitan
Wac Toja
Emdi
Fafaq
Matys
Matt Bukovski
Matt5ki
Tribbs
Cyprex
DJ Łojo
Max Klimek

LOKALIZACJA

Plaża, na której odbywa się impreza położona jest na linii brzegowej jeziora Mamry. Zaraz u wejścia do kanału Węgorzewskiego prowadzącego do Portu w Węgorzewie. Dzięki takiej lokalizacji uczestnicy wydarzenia nie tylko świetnie się bawią przy muzyce EDM, ale również doświadczają natury w pełnym tego słowa znaczeniu. Plaża bowiem otoczona jest uroczyskami, lasami, wodą i szuwarami. Po drugiej stronie molo, białe żagle jachtów wpływających i wypływających z Węgorzewa tworzą niepowtarzalne tło. Musisz to zobaczyć! Musisz to zobaczyć!

Plaża jest położona 10 minut spacerem od centrum Węgorzewa. Dostaniesz się tu idąc promenadą wzdłuż rzeki Węgorapy lub taksówką.

BILETY

Ceny biletów na Mamry Festival są naprawdę przyjazne. Bilet na jeden dzień to inwestycja rzędu 49 zł, a karnetu 79 zł. Wiemy jednak, że ceny biletów z czasem będą rosnąć nawet do 80 zł za jeden dzień. Natomiast maksymalna cena karnetu ma osiągnąć 99 zł w przededniu
festiwalu. W dniu festiwalu karnety nie będą sprzedawane. Zatem zdecydowanie warto już teraz wybrać karnet gwarantujący wejście na oba festiwalowe dni. Aktualna cena ma obowiązywać jedynie do 01.03.2021.

Mamry Festival - AFTERMOVIE 2019


Więcej informacji: https://mamrymusic.pl/
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)