Jesteś fanem muzyki trance? Chcesz dobrze spędzić czas przy tej muzyce? Jeśli na oba pytania odpowiedziałeś "tak", to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. 0 UserComments

Live set Paula van Dyka z jednego z największych zeszłorocznych festiwali już dostępny

Artykuł dodano: 19 stycznia, godz. 11:51
Odsłony: 502x
Jesteś fanem muzyki trance? Chcesz dobrze spędzić czas przy tej muzyce? Jeśli na oba pytania odpowiedziałeś "tak", to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie, ponieważ mowa w nim o legendarnym Paulu van Dyku.


Paul van Dyk na Untold Festival 2021

W zeszłym roku nie mogliśmy narzekać na niedobór festiwali. Po pandemicznej posusze w 2021 rynek imprez na żywo wstał z kolan w imponującym stylu. Nie dość, że organizatorzy wydarzeń dość gęsto wypełnili luki w kalendarzu, to jeszcze sam ich poziom stał na tym samym, jeśli nie wyższym, poziomie co przed pandemią. Sama ich energia z pewnością stała o stopień wyżej, bo po izolacji każdy chciał się "wyszaleć".

Jednym z najbardziej udanych zeszłorocznych wydarzeń spod szyldu muzyki EDM był rumuński Untold Festival. Impreza ta odbywająca się na początku września mogła naprawdę imponować. Pomijając już same kwestie wizualne, w tym piękną scenę, sam line-up robił świetną robotę. 

Na swoich scenach Untold gościło bowiem ponad 200 artystów z całego świata. Oczywiście nie brakło ścisłej czołówki sceny EDM. Na Untold mogliśmy podziwiać między innymi sety Martina Garrixa, Davida Guetty czy Paula van Dyka. I to właśnie ten ostatni postanowił podzielić się swoim występem teraz z większym gronem osób. 

Przeczytaj też: TOP 10 numerów na 50. urodziny Paula van Dyka

Opublikował on bowiem zapis ze swojego live seta. Sam występ trwał ponad godzinę obfitując w wiele editów samego DJ-a. Jak można się domyślać w secie PvD królowała głównie muzyka typu trance i jej podgatunki. Na specjalną uwagę zasługuje mashup kawałków Nothing But You i For An Angel trwający w okolicach 64. minuty. Całość seta jest niezwykle energiczna i z pewnością przypadnie do gustu nawet najwybredniejszym fanom muzyki trance. 

Całość można przesłuchać już teraz na kanale Paul van Dyka na platformie YouTube, do czego oczywiście gorąco zachęcamy. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej koniecznie zaobserwujcie nasz profil na Facebooku.  

Paul van Dyk live at Untold Festival 2021, sprawdź teraz

Sprawdź także

- Gryffin powraca z serią house'owych setów 'Flight Log'
- Andrew Rayel pracuje nad projektem, którego każdy chętny może zostać częścią
- W 2021 roku na świecie królował tech house a w Polsce DJ Kuba & Neitan - raport
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)