Od dziś w każdym tygodniu będziemy Wam polecać ciekawą wytwórnię. Niekoniecznie super znaną i mocno wpływową, niekoniecznie popularną czy doświadczoną. Raczej będą to nazwy, na które akurat wpadliśmy 6 UserComments

Label tygodnia: SDK Hard!

Artykuł dodano: 17 lutego 2012, godz. 10:45
Odsłony: 2215x
Od dziś w każdym tygodniu będziemy Wam polecać ciekawą wytwórnię. Niekoniecznie super znaną i mocno wpływową, niekoniecznie popularną czy doświadczoną. Raczej będą to nazwy, na które akurat wpadliśmy i nas zainteresowały i postanowiliśmy zainteresować nimi Was.


Na dobry początek label, którego prawdopodobnie nikt by się tu nie spodziewał. Przynajmniej nie w pierwszej edycji naszego cyklu. Przenosimy się do Kanady i zabieramy Was w podróż w bardzo szybkich prędkościach, pełną bardzo mocnych stóp i brutalnych (choć nie zawsze) motywów. Jeżeli zdarza Wam się sprawdzać na Beatporcie dział z hard techno i hardcore, pewnie znacie nazwę SDK – w tej chwili w TOP 12 mają aż 8 swoich kawałków!

The Phrenetic Project - In Motion [RETRO FUTURE TECHNO]


Brent Sadowick - 6AM (Original Mix) [SDK Rekords]
Wytwórnia powstała w 2009 roku, na początku wydając tylko hard techno i hard dance. Dwa lata później postanowili rozszerzyć działalność i w tej chwili w ich katalogu można czasem też trafić na techno i tech house. My jednak skupimy się na ich mocniejszych akcentach – utworach takich wykonawców, jak Acid Woks, The Phrenetic Project czy Alpha Djs.

The Acid Woks - 1UP & Blue Bull [SDK008]


Junki Stylez - Inverted [RETRO FUTURE TECHNO]


Poza „poważnymi” numerami znajdziecie też zabawne i pędzące przeróbki „Barbry Streisand” czy „You Spin Me Around”, poza tym warto sprawdzić ponad godzinny miks, w którym pojawili się wszyscy najważniejsi artyści związani z SDK Hard. Który numer najlepszy?

The Harder Side Of Techno - Mix - SDK HARD
Komentarze
 • artinho17 lutego 2012, godz. 12:32
  Właśnie przez beatport poznałem tą wytwórnie i Acid Woks. Krótko mówiąc, same petardy :)
 • Jerycho198817 lutego 2012, godz. 12:53
  A ja poznałem ich dzięki stronie z setami, znaczy nie wiedziałem, że to jest label (dzisiaj mi to ftb uświadomiło) tylko pojedynczych artystów a mianowicie Brent-a Sadowick-a i Gary-ego Cody (choć nie wiem czy jest on związany akurat z tym labelem)... Tu pewien remiks od Gary-ego:
  Green Velvet - Flash (Gary Cody Hard Mix)
 • =SimoN=17 lutego 2012, godz. 14:10
  Dobry pomysł z takim cyklem, w którym będą podawanie ciekawe labele.
 • Łukaszukasz17 lutego 2012, godz. 16:09
  japiernicze kocham takie klimaty. drive non stop
  edit: nie nazwalbym tego jako hard techno, raczej hard groove/ tribal techno ale to nie ma zbytnio znaczenia :D
 • wodnikm18 lutego 2012, godz. 14:03
  TRIBALE MAJĄ KOPYTO!!!!!!!!!!!! PODOBA MI SIĘ ZE FTB OTWIERA SIĘ NA RÓŻNE GATUNKI MUZYCZNE.
  Marco Bailey - Ipanema
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (6)