Francuski producent zagości w naszym kraju po raz kolejny, aby rozgrzać naszych rodaków w rytmach takich hitów jak np. "Never Going Home". Gdzie i kiedy wystąpi KUNGS? O tym tu i teraz! 0 UserComments

Kungs wystąpi w najbliższy weekend w Warszawie

Artykuł dodano: 25 listopada 2021, godz. 12:03
Odsłony: 578x
Francuski producent zagości w naszym kraju po raz kolejny, aby rozgrzać naszych rodaków w rytmach takich hitów jak np. Never Going Home. Gdzie i kiedy wystąpi KUNGS? O tym tu i teraz!


KUNGS - młody gwiazdor z Francji

Valentin Brunel, bo tak naprawdę nazywa się młody muzyk zyskał ogólnoświatową popularność dzięki kompozycji pt. This Girl, od premiery której minęło już ponad 5 lat. Utwór pojawił się nawet w dobrze nam znanej liście Billboard HOT 100 zajmując w czasach swojej świetności 26. miejsce. Produkcja górowała na listach przebój w takich krajach jak Niemcy, Francja czy Rosja. 

Sprawdź również: Target Arena Festival 2021 już w tą sobotę. Oto najważniejsze informacje

Po sukcesie This Girl ukazał się debiutancki album Francuza pod nazwą Layers, który ukazał się w listopadzie 2016 roku i składał się z 12 piosenek. We Francji uzyskał on status podwójnej platyny, bo sprzedał się w nakładzie ponad 200 tysięcy kopii. 

Kungs - Layers, posłuchaj


Aktualnie w Polskich rozgłośniach radiowych możemy usłyszeć najnowszy singiel 24-latka pt. Never Going Home, który pojawił się w maju tego roku, a już króluje na pierwszych miejscach w Belgii czy na Węgrzech. Co przygotował dla nas Kungs na występ w Polsce? Przekonamy się już niedługo!

Kungs w Polsce szybciej niż myślicie

Dla Francuza nie będzie to pierwszy występ w Polsce. Koncert odbędzie się 27 listopada o godzinie 23:00 w Syrenim Śpiewie w Warszawie. Ostatnim razem wystąpił tam ponad 5 lat temu, więc możemy tutaj mówić o powrocie na stare śmieci. Po występie 24-latka dalszą część imprezy poprowadzi zespół Soul Sistas. Bilety są nadal dostępne w sprzedaży. 

Miejmy nadzieję, że to nie jedyny występ Francuza w Polsce w nadchodzącym czasie. Kto wie, może pojawi się na Opene'rze lub może nawet na Sunrise Festival?

Kungs na Tomorrowland 2019

Sprawdź także

- 11-letni producent zakontraktowany przez Spinnin' Records w cieniu skandalu
- Tajemniczy członek Pardon My French dołącza do składu Sunrise Festival 2022
- Ultra Europe 2022 - termin festiwalu potwierdzony
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)