To pytanie jak najbardziej na poważnie, jeżeli jesteście producentami napiszcie czy odpowiedzielibyście na taką propozycję? A jeżeli nie, to z jakich konkretnie powodów? 48 UserComments

Kto odmówiłby remiksu Justinowi Bieberowi?

Artykuł dodano: 3 września 2012, godz. 10:30
Odsłony: 5395x
To pytanie jak najbardziej na poważnie, jeżeli jesteście producentami napiszcie czy odpowiedzielibyście na taką propozycję? A jeżeli nie, to z jakich konkretnie powodów?

Niespełna tydzień temu umieściliśmy na naszym fejsbukowym profilu link do remiksu Ferry Corstena, jaki holenderski producent zrobił dla Justina Biebera. Większość komentujących skwitowała to komentarzem w rodzaju „R.I.P. Ferry”.


Wyobrażamy sobie, że podobnych wiadomości z całego świata Corsten dostał bardzo dużo, bo postanowił się do nich ustosunkować następującymi słowami:

„Hej, w odpowiedzi na ekstremalnie niedorzeczne reakcje na fakt zremiksowania przeze mnie Justina Biebera, chciałbym przekazać co następuje: dostałem propozycję zrobienia własnej wersji Biebera i stwierdziłem, że to wyzwanie zrobić taneczny, radiowy remix dla tak młodego i utalentowanego artysty. Oraz TAK – uważam, że jeżeli ktoś potrafi grać na 3 instrumentach i potrafi śpiewać, to ja go nazywam utalentowanym! Miałem niezłą zabawę robiąc ten remix i proszę nie płaczcie już nad tym, jestem twórcą elektronicznej muzyki tanecznej!”

Co Wy na to? I co Wy byście odpowiedzieli wytwórni Biebera, gdyby chciała remix od Was?


Justin Bieber - As Long As You Love Me (Ferry Corsten Remix)


Komentarze
  • mizio2859 września 2012, godz. 13:20
    Jpd.. Porazka..
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (48)