Uwaga, coś nowego. Niedawno pisaliśmy o aplikacjach do produkowania, o których większość z Was wypowiadała się chłodno i z dystansem jako o zabawkach, a nie prawdziwych sprzętach do prawdziwego tworzenia. Dziś piszemy... 16 UserComments

Konkurs na remiks, jakiego jeszcze nie było

Artykuł dodano: 20 października 2011, godz. 12:06
Odsłony: 7050x

Uwaga, coś nowego. Niedawno pisaliśmy o aplikacjach do produkowania, o których większość z Was wypowiadała się chłodno i z dystansem jako o zabawkach, a nie prawdziwych sprzętach do prawdziwego tworzenia. Dziś piszemy Wam o bodaj pierwszym w historii konkursie na remiks, w którym remiks TRZEBA wykonać z pomocą aplikacji. I pierwszym, który zakończy się wydaniem przez label oficjalnego remiksu w całości stworzonego w ten sposób.

 

I to jednej, konkretnej, właśnie do tego przeznaczonej i sygnowanej nazwiskiem twórcy kawałka, który macie zremiksować. Właściwie to kawałków, bo to nietypowy konkurs także pod innym względem – możecie sobie wybrać numer z repertuaru artysty będący w aplikacji, możecie połączyć kilka, chodzi o to, by Wasz twór powstał przy użyciu manipulacji loopami i efektami.

Konkurs przeznaczony jest dla iLudzi – trzeba posiadać iPhona, iPada albo iPod Touch i trzeba za 3 dolary ściągnąć aplikację o nazwie Remiix Dubfire iOS. Macie czas do 17 grudnia. Co o tym wszystkim myślicie?!

Komentarze
  • cocacolumbia24 października 2011, godz. 18:25
    Rascal0pl - No tak faktycznie gigantyczna różnica. Poza tym to jest konkurs na remiks, który się rządzi swoimi prawami ;]
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (16)