Parookaville to największy niemiecki festiwal związany z muzyką elektroniczną. Tego roku będziemy mieli okazję do zobaczenia tam występów dwóch Polaków! 0 UserComments

Kolejny Polak dołącza do line-upu niemieckiego Parookaville 2022

Artykuł dodano: 24 maja, godz. 14:04
Odsłony: 1185x
Branża festiwalowa coraz to bardziej skupia się na promowaniu muzyki elektronicznej w państwach, które wcześniej za nią nie przepadały. Parookaville to największy niemiecki festiwal związany z EDM, na którym będziemy mieli okazję zobaczyć występy dwóch Polaków!


Niemiecka scena EDM nie taka mała, jak by się mogło wydawać

Parookaville to niemiecki trzydniowy festiwal muzyczny z dziedziny elektronicznej muzyki tanecznej, który odbywa się corocznie od 2015 roku na lotnisku Weeze am Airport. Parookaville słynie z obszernie zaprojektowanej koncepcji pokazu, w której jest wystawiany jako osobne miasto. Obecnie jest on największym festiwalem znajdującym się za zachodnią granicą i wraz z kolejnymi edycjami coraz bardziej rozszerza swoje spektrum działania.

Przeczytaj także: Organizator pamiętnego Fyre Festival wyszedł na wolność. Czeka nas druga edycja?

W tym roku, będącym odrodzeniem branży festiwalowej, wiele artystów gra większą liczbę występów niż są w stanie udźwignąć. Napięte grafiki czy ogromne zainteresowanie z każdego zakątka świata jest niezwykłym utrudnieniem dla organizatorów festiwali, pomimo tego nie stanowiło to większego problemu dla niemieckiego kolektywu.

Na Parookaville 2022 wystąpi ponad 200 największych światowych artystów, w tym m.in. Alan Walker, Tiesto, Armin Van Buuren, Acraze, Afrojack, Kshmr, Steve Aoki, Martin Solveig, Fisher, Oliver Heldens, Borgore, Marauda, Headhunterz, Nervo, Tujamo i wiele innych. Wśród tak obszernego line-upu nie zabrakło również miejsca dla Polaków!

Kolejny polski akcent w line-upie Parookaville 2022

Leaving, Believe czy Breach stworzone wraz z Martinem Garrixem to tylko kilka utworów, z których możemy kojarzyć nikogo innego jak Blindersa. 21 czerwca zasili on szeregi artystów mających wystąpić na Parookaville 2022 i tym samym wraz z coraz to kolejnymi występami dopisuje siebie do listy najbardziej rozchwytywanych polskich artystów branży EDM. Oprócz niego na festiwalu wystąpi również Sikdope, który wraz z większym ukierunkowaniem swojego brzmienia zaprezentuję masę swoich nowych utworów w najróżniejszym klimacie. Aby nie przegapić newsów związanych z Parookaville, koniecznie zaobserwuj nas na Facebooku.

Sprawdź także:

Steve Aoki i Snoop Dogg wydają wspólną EP-kę
Znamy pierwsze gwiazdy, które pojawią się na Amsterdam Dance Event 2022
EDC Las Vegas 2022 - szczegóły transmisji live. Czyje sety będzie można obejrzeć na żywo?
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)