Kolejny producent muzyki elektronicznej został oskarżony o gwałt. Sprawę skierowano na drogę sądową. Kto został wezwany tym razem do wytłumaczenia? Sprawdź! 0 UserComments

Kolejny artysta ze świata EDM oskarżony o gwałt. O kim mowa?

Artykuł dodano: 24 czerwca, godz. 09:55
Odsłony: 1045x
Kolejny producent muzyki elektronicznej został oskarżony o gwałt. Sprawę skierowano na drogę sądową. Kto został wezwany tym razem do wytłumaczenia? Sprawdź! 


Guy Gerber oskarżony o gwałt

Cała sytuacja miała wydarzyć się w roku 2013, kiedy to Guy Gerber występował na greckiej wyspie Mykonos. Oskarżycielka Mavi De Mars zarzuciła producentowi podanie jej środków odurzających i późniejszy gwałt w jednym z pokojów. Po domniemanym wykorzystaniu miała obudzić się rozebrana obok producenta. Całość oskarżenia można zobaczyć w poście na Instagramie Mavi.

Na odniesienie się do tych zarzutów nie musieliśmy długo czekać. Guy Gerber postanowił podzielić się na swoim Instagramie i Facebooku swoją wersją wydarzeń z 2013 roku (znajdziecie ją w tym miejscu). Według niego oskarżycielka szukała u niego atencji przez cały czas grania na imprezie. Zaprzecza oskarżeniom w swoim kierunku i twierdzi, że do zbliżenia doszło za obopólną zgodą. 

Guy Gerber wspomina nawet, że Mavi czuła się winna ze względu na to, że była w związku z innym mężczyzną. Prawnik Gerbera wystosował już oficjalne pismo, sprawa jest w toku. Jaki będzie jej finał? Na pewno dowiecie się tego z naszego portalu.

Guy Gerber | Rio de Janeiro Cliffside (Stream)

Sprawdź także:

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)