• 164Fani
  • 9364Lubią to
  • 0Byli tu
  • 0Imprezują tu

ul.Opolska 22, Katowice

Nadchodzące imprezy

Informacje o klubie

W czerwcu 2005 roku, po niełatwym remoncie, w hali po starej drukarni, według projektu młodego, śląskiego architekta Wojtka Koziarskiego, powstał Klub Muzyczny "Spiż".

Klub "Spiż" nie ma sobie równych ani w Polsce, ani w Europie, gdyż posiada własny browar. Goście mogą bawić się, obserwować produkcję "spiżowego" piwa. To drugi już "Spiż". Pierwszy, wrocławski mający siedzibę w Ratuszu, od 1992 roku cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród Gości z kraju i zagranicy.

W katowickim "Spiżu" przy ulicy Opolskiej 22, Goście mają do dyspozycjiponad 2000 metrów kwadratowych, w całości monitorowanych. Na dwóch poziomach umiejscowione są dwie sale taneczne, cztery bary, sala bankietowa, loże, 600 wygodnych siedzących miejsc, stoły piwne scena. Można korzystać z bezprzewodowego dostępu do internetu. Są też cztery projektory oraz profesjonalne oświetlenie.

Klub muzyczny w Katowicach stale się rozwija, poszerza swoją ofertę. Piwo "spiżowe" dostępne w 6 gatunkach, chleb z firmowym smalcem, dobra muzyka, profesjonalna muzyka, profesjonalna obsługa, niepowtarzalne imprezy muzyczne i rozrywkowe- powoduje, ze do "Spiża" się wraca.

 

 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska15

Club Rank śląskie5

Club Rank Katowice3

Liczba punktów klubu: 1801 Liczba klubów w systemie: 195 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Dj Kuba I Neitan 4 Grudnia Mikołajki  BarbórkaDj Kuba I Neitan 4 Grudnia Mikołajki BarbórkaSobota, 4 grudnia 2021We Love Spiż 3 Grudnia PiątekWe Love Spiż 3 Grudnia PiątekPiątek, 3 grudnia 2021