• 0Fani
  • 0Byli tu
  • 0Imprezują tu

Obsza 140, Obsza

Informacje o klubie

Klub Muzyczny OBSZA

Klub Muzyczny SKR w Obszy jest czynny w każdą sobotę oraz Święta Bożego Narodzenia (2 dni) i Święta Wielkanocne (2 dni). O innych terminach informujemy ze stosownym wyprzedzeniem. Klub czynny w godzinach 20.00 - 04.00. W klubie tworzymy zawsze dwa różne klimaty muzyczne, a latem często trzeci klimat na scenie plenerowej. Klub posiada nowoczesne oświetlenie i nagłośnienie, dwa bary wewnątrz i trzeci na zewnątrz lokalu, profesjonalną scenę z odpowiednim zapleczem technicznym, system monitorujący, projektory multimedialne itp. Dysponujemy ponad czterystoma miejscami siedzącymi w lożach na dwóch poziomach lokalu. W porze ciepłej działa ogromny ogródek letni z basenem, palmami, barem, parkietem, parasolami i dodatkowymi miejscami siedzącymi. Nie gramy w okresie Wielkiego Postu i Adwentu.

Istnieje możliwość wynajęcia lokalu na indywidualne potrzeby w każdym dniu tygodnia - warunki do uzgodnienia. Organizujemy również imprezy na wskazanym przez zleceniodawcę terenie.
 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska58

Club Rank lubelskie2

Club Rank Obsza1

Liczba punktów klubu: 0 Liczba klubów w systemie: 195 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Andrzejki - Ostatki 2021Andrzejki - Ostatki 2021Sobota, 27 listopada 2021Anielskie PrzedandrzejkiAnielskie PrzedandrzejkiSobota, 20 listopada 2021Cypis -Cypis -Sobota, 13 listopada 2021