• 119Fani
  • 53362Byli tu
  • 1Imprezują tu

ul. generała Józefa Sowińskiego 38c, Zielona Góra

Nadchodzące imprezy

Informacje o klubie

HEAVEN Zielona Góra – to ekskluzywne i unikalne miejsce na mapie polskiego clubbingu.
Eleganckie, nowoczesne i jedyne w swoim rodzaju wnętrza w połączeniu z najnowocześniejszą technologią światła i dźwięku sprawiają, iż zadowolimy najbardziej wymagających klubowiczów. Klub mieści się w samym centrum Zielonej Góry koło CH Focus.

V.I.P. area

VIP ROOM – ekskluzywna strefa przeznaczona dla bardziej wymagającego klienta, który lubi bawić się w komfortowych warunkach w miejscu odseparowanym od reszty klubowiczów.
V.I.P. room-y w klubie Heaven znajdują się przy sali dance oraz przy sali klubowej. 

Z V.I.P. room-ów, jest doskonały widok na parkiet i całą sale. Zmrożony szampan na stole, ekskluzywny wystrój i niepowtarzalny klimat. 

SELEKCJA:
Wejście do dyskoteki jest odpłatne jednak podlega również selekcji. DRESS CODE: W soboty obowiązuje strój modny, wyjściowy, a w pozostałe dni strój schludny, dyskotekowy. Zakaz wejścia w obuwiu i stroju sportowym, bluzach z kapturem, czapeczkach, klapkach.

Klub HEAVEN to:
DWA PARKIETY (klubowy i dance)
LOKAL KLIMATYZOWANY
MOŻNA DOKONYWAĆ REZERWACJI
MOŻNA WYNAJĄĆ SALĘ V.I.P.
ORGANIZUJEMY IMPREZY INDYWIDUALNE, PRYWATNE I DLA FIRM
KUCHNIA: catering na życzenie

BEZPŁATNY DUŻY PARKING PRZED LOKALEM
PEŁNY MONITORING I PROFESJONALNA OCHRONA

Telefon: 516 027 895
 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska14

Club Rank lubuskie1

Club Rank Zielona Góra1

Liczba punktów klubu: 1978 Liczba klubów w systemie: 241 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Alberto Live On StageAlberto Live On StageSobota, 24 września 2022Sobota W Niebie - Tim Heart X Przywitanie Nowego RezydentaSobota W Niebie - Tim Heart X Przywitanie Nowego RezydentaSobota, 17 września 2022Time 4 Vixa - Lacros X P1nx X ArtbassesTime 4 Vixa - Lacros X P1nx X ArtbassesSobota, 10 września 2022Dj X-Meen B-Day PartyDj X-Meen B-Day PartySobota, 3 września 2022Zakończenie Wakacji 2022 W NiebieZakończenie Wakacji 2022 W NiebieSobota, 27 sierpnia 2022We Love HeavenWe Love HeavenSobota, 20 sierpnia 2022Project Heaven - Sequento X AlanikProject Heaven - Sequento X AlanikSobota, 13 sierpnia 2022Dj QuizDj QuizSobota, 6 sierpnia 2022Sobota W Niebie - SeavenSobota W Niebie - SeavenSobota, 30 lipca 2022Ladies NightLadies NightSobota, 23 lipca 2022