• 3Fani
  • 0Byli tu
  • 1Imprezują tu

Krapkowicka 1a, Pietna, Krapkowice

Nadchodzące imprezy

Informacje o klubie

Discoplex A4 w Pietnej koło Krapkowic to nowoczesny i profesjonalnie funkcjonujący kompleks rozrywkowy. Dzięki potężnej powierzchni jest jednym z największych klubów w Europie (wielkością ustępuje jedynie największym klubom na Ibizie). Bogate doświadczenie w organizacji imprez, doskonała muzyka i bezpieczeństwo bawiących się to główne atuty, które sprawiają, iż miejsce to jest jednym z najczęściej odwiedzanych przez klubowiczów w Polsce. Jako jedyny klub na Opolszczyźnie Discoplex A4 składa się z4, a już niebawem 5 niezależnych parkietów dostosowanych muzycznie i wizualnie do oczekiwań szerokiego grona klubowiczów. Ponadto w obrębie kompleksu funkcjonuje 9 barów, 2 restauracje i obszerne parkingi, w tym także parking strzeżony. W czasie imprez duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo bawiących się, stąd też przy wejściu do klubu obowiązuje szczegółowa selekcja (pod uwagę brany jest wiek i ubiór), a bezpieczną zabawę gwarantuje profesjonalna ochrona i system monitoringu zbudowany z ponad 70 kamer. W klubie, poza wyznaczonymi miejscami, obowiązuje całkowity zakaz palenia. Dla bezpieczeństwa i komfortu gości klub podzielony został na 2 strefy przeznaczone dla osób spełniających kryteria wiekowe: - Sala Koncertowa (Klubowa) i R'N'B wstęp od lat 16, - Sala Disco-Dance i Black & White wstęp od lat 21, W czasie weekendowych imprez w A4 na klubowiczów czeka mnóstwo atrakcji - najlepsza imprezowa muzyka prezentowana przez najlepszych DJ’ów, koncerty największych gwiazd muzyki rozrywkowej, doskonałe nagłośnienie (systemy firmy BOSE) i oświetlenie (CLAY PAKY/GLP), pokazy laserowe (unikatowy w skali europejskiej laser dużej mocy firmy LOBO), pełna klimatyzacja, efekty pirotechniczne, a także system wyrzutni CO2 (efekt szybkiego schładzania). „Imprezy Dużego Formatu” w A4 to niezapomniane muzyczno-wizualne show tworzone z myślą o Was drodzy klubowicze i przede wszystkim z Waszym udziałem! Gorąco zapraszamy - dołączajcie do naszej imprezowej społeczności! Kolejna okazja już w najbliższy weekend :)  
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska39

Club Rank opolskie1

Club Rank Krapkowice1

Liczba punktów klubu: 262 Liczba klubów w systemie: 194 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Club Rotation - Daisy Dee I Woody Van EydenClub Rotation - Daisy Dee I Woody Van EydenSobota, 20 listopada 2021Popek Live On StagePopek Live On StagePiątek, 19 listopada 2021Bal Muzykanta 2021Bal Muzykanta 2021Niedziela, 14 listopada 2021Bal Muzykanta 2021Bal Muzykanta 2021Sobota, 13 listopada 2021Friday Night - Dejv  MisterFriday Night - Dejv MisterPiątek, 12 listopada 2021Presto - Sherwood - Niedziela W A4Presto - Sherwood - Niedziela W A4Niedziela, 7 listopada 2021Koncert - BaciaryKoncert - BaciarySobota, 6 listopada 2021Matson - Live On StageMatson - Live On StagePiątek, 5 listopada 2021Halloween Party - Max FarenthideHalloween Party - Max FarenthideSobota, 30 października 2021Prisoners Show B-Day Party On Tour - Discoplex A4Prisoners Show B-Day Party On Tour - Discoplex A4Piątek, 29 października 2021