• 10Fani
  • 0Byli tu
  • 0Imprezują tu

Trzyciąż koło Wolbromia, Trzyciąż

Informacje o klubie

Apogeum to wyśmienite miejsce dla wszystkich, którzy marzą o spędzeniu wolnego czasu w miłej atmosferze przy dobrej muzyce i wspaniałych drinkach w atrakcyjnych cenach. Nasz klub działa od roku 2004. Zlokalizowany jest na trasie Kraków - Wolbrom (DW 794) 30 km od najbardziej zabytkowego i imprezowego miasta Polski czyli Krakowa.

Do dyspozycji dla klientów jest parking strzeżony bezpłatny, o powierzchni około 1ha. Główna sala klubu ma balkon, dwa piętra z muzyką Dance & Disco. Dzięki naciskowi na ciągły rozwój w ostatnich latach dyskoteka została dwa razy gruntownie odnowiona oraz poszerzona o nową salę z muzyką Klubowa & House. Po szaleństwach na parkiecie dajemy możliwość klubowiczom zrelaksować się i zregenerować siły przy trzech barach serwujących wyśmienite trunki oraz pizzerii zapewniającą wysokiej klasy pizze i nie tylko. Wszystkich klubowiczów zachęcamy również do skorzystania z rezerwacji lóż. Posiadamy około 70 lóż o różnych rozmiarach od 6-cio do nawet 25-cio osobowych. Tak bogata oferta rezerwacji umożliwi wszystkim z korzystanie z klubu zgodnie z własnymi potrzebami. To idelne miejsce na organizowanie imprez okolicznościowych, wieczorów panieńskich i kawalerskich, urodzin oraz wielu innych uroczystości.

Z naszej strony wspieramy naszych klubowiczów sprzętem nagłaśniającym o łącznej mocy 35.000 W, ekstra światłami, wysokiej klasy laserami oraz systemem ledowym. Jednocześnie zapewniamy bezpieczeństwo dzięki profesjonalnej ochronie posiadającej wszelkie uprawnienia. Apogeum nieustannie stara się wyznaczać nowe trendy oraz standardy w branży dyskotekowej. Potwierdzeniem tego była wizyta telewizji VIVA POLSKA. Gościliśmy również czołowe gwiazdy polskiej sceny tanecznej i nie tylko, min. Weekend, After Party, Power Play, Andre, Veegas, Soleo, Baciary, Anonymous, Drossel, Shantel, Mig, Cliver, Yago Young, Impress, Extazy i wiele wiele innych zespołów i kapel. Nasz klub nie ma zamiaru spocząć na laurach i ciągle podnosi standardy dzięki czemu klubowicze mogą co chwilę być pozytywnie zaskakiwani nowościami. Będziemy robili wszystko, aby każdy wiedział, że nazwaliśmy nasz klub "Apogeum" czyli szczyt szczytów, nie bez powodu.

Telefon: 505 104 990
 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska50

Club Rank małopolskie5

Club Rank Trzyciąż1

Liczba punktów klubu: 95 Liczba klubów w systemie: 241 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
KubańczykKubańczykSobota, 20 sierpnia 2022Magik BandMagik BandNiedziela, 14 sierpnia 2022Mr Polska - Koncert Na ŻywoMr Polska - Koncert Na ŻywoSobota, 16 lipca 2022StachurskyStachurskySobota, 18 czerwca 2022Piękni I MłodziPiękni I MłodziSobota, 28 maja 2022Boys - Koncert Na ŻywoBoys - Koncert Na ŻywoSobota, 21 maja 2022Kimik - Vixiarski BaletKimik - Vixiarski BaletSobota, 20 listopada 2021Kartky - ApogeumKartky - ApogeumSobota, 13 listopada 20211002 sob Ostatki Z Cypisem - Apogeum1002 sob Ostatki Z Cypisem - ApogeumSobota, 10 lutego 20181510 sobota Nowator - Apogeum1510 sobota Nowator - ApogeumSobota, 15 października 2016