KAAZE to jedna z gwiazd wytwórni Revealed. Utwór „The Awakening” jest kwintesencją progressive house'u, którą uwielbiają fani labelu. Jak widać, Szwed na co dzień nie zajmuje się jedynie muzyką. 0 UserComments

KAAZE rozpoczyna vlogowanie i ujawnia wielką kolaborację. Obejrzyj pierwszy odcinek KAAZE TV

Artykuł dodano: 20 maja, godz. 13:24
Odsłony: 524x
33-letni producent ze Szwecji to w ostatnich latach jedna z największych gwiazd wytwórni Revealed. Jego ostatni utwór The Awakening to kwintesencja muzyki progressive house, która nadal uwielbiana jest przez fanów holenderskiego labelu. Jednak Szwed nie jest tylko wspaniałym producentem, ale także doskonale zna się na marketingu. Sprawdźmy, co przygotował dla nas tym razem!


Vlogi po szwedzku, czyli codzienność KAAZE

Na oficjalnym kanale muzyka ze Szwecji pojawił się właśnie pierwszy epizod pierwszego sezonu jego własnych vlogów. W owym materiale przedstawił on swoją podróż do Czech, a mianowicie do Pragi. Ciekawym smaczkiem było to, że Mark wspomniał o swojej "wielkiej produkcji". W filmiku możemy również usłyszeć najnowsze wydanie KAAZE, czyli wcześniej wspomniane The Awakening. Świetnie się składa, bo vlog opiera się na występie w klubie EPIC, w którym producent rozpoczął swój koncert właśnie tą piosenką.
Cały materiał trwa w sumie 14 minut, co naprawdę może cieszyć, jeżeli porównamy to do vlogów chociażby Martina Garrixa. W tym filmie KAAZE pokazał procedury przygotowawcze przed występem, jak również przedstawił zupełnie nową muzykę. Jeżeli w odpowiednim momencie mocno wytężycie wzrok, to zobaczycie, że nowa "wielka" produkcja Szweda to naprawdę coś niespodziewanego! My już wiemy, a Wy?

Posłuchaj najnowszego wydania KAAZE na Revealed, czyli The Awakening


Po Czechach czas na Polskę?

Mówiąc szczerze, po tym, co zobaczyłem na vlogu od KAAZE'a mogę przyznać, że jest on naprawdę zajarany tym, co robi. Nie tylko jest on utalentowanym producentem muzycznym, ale też wizualnym, ponieważ sam zaprojektował on wizualizację do swoich występów. W materiale również pokazano luźne spotkanie z fanami przed koncertem. Myślę, że taka inicjatywa przydałaby się polskim fanom.

Gdzie widziałbym KAAZE'a? Myślę, że świetnie odnalazłby się on festiwalu Heartbeat lub na jednym z pobocznych festiwali EDM-owych w naszym kraju, ale kto wie? Może kiedyś doczekamy się sceny Revealed na Sunrisie, gdzie pojawiłyby się takie gwiazdy, jak Maddix, Jeffrey Sutorius, Sick Individuals i inni. Możemy tylko spekulować, ale jedno wiem na pewno, KAAZE na sto procent dałby czadu w Polsce!

Obejrzyj vlog z Pragi, w którym KAAZE pokazuje dzień z życia DJ-a

Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)