1 stycznia życzył wszystkim w mediach społecznościowych "miłości i pozytywnej energii", a kilka dni później wylądował w szpitalu. 1 UserComments

Joseph Capriati w szpitalu po dźgnięciu nożem przez ojca

Artykuł dodano: 11 stycznia, godz. 10:05
Odsłony: 2975x
1 stycznia życzył wszystkim w mediach społecznościowych "miłości i pozytywnej energii", a kilka dni później wylądował w szpitalu.

Jeden z najpopularniejszych włoskich techno DJ-ów Joseph Capriati padł ofiarą... ataku nożownika, którym był jego własny ojciec. Doszło do niego w domu jego rodziców, gdzie podczas ostrej wymiany zdań ojciec Capriatiego wyciągnął nóż i dźgnął nim własnego syna. 

Joseph został dźgnięty z lewej strony klatki piersiowej, ojciec przebił mu płuco. Włoski DJ leży aktualnie w szpitalu, media podają, że w stanie krytycznym, ale ego przyjaciel, brytyjski DJ Dave Clarke zaznacza, że nie jest to "sytuacja zagrażająca życiu". 

Mamy nadzieję, że wszystko dobrze się skończy i mimo odniesionych ran Joseph Capriati dojdzie do siebie i usłyszymy w jego wykonaniu jeszcze wiele niezapomnianych, niekończących się setów! (w kwietniu 2019 na festiwalu Sunwaves Caprati zagrał rekordowo długiego seta, który trwał 27 godzin i 40 minut). 


Komentarze
  • UcieX10 marca, godz. 14:29
    Ach ten włoski temperament.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (1)