W tym roku Moby wydał swój dokładnie dziesiąty album! Na tym krążku znalazł się m.in. utwór „After”, do którego nakręcono kilka interesujących teledysków (Moby ogłosił w tej sprawie konkurs). 4 UserComments

Joris Voorn vs. Moby

Artykuł dodano: 13 grudnia 2011, godz. 10:32
Odsłony: 7609x
W tym roku Moby wydał swój dokładnie dziesiąty album! Na tym krążku znalazł się m.in. utwór „After”, do którego nakręcono kilka interesujących teledysków (Moby ogłosił w tej sprawie konkurs). Poniżej możecie sprawdzić najciekawszy z nich, warto sprawdzić.


Warto posłuchać oryginału „After” żeby przekonać się, jak niewiele z tej kompozycji użył w swoim „remiksie” Joris Voorn. Jego label Rejected wydał właśnie „After The After” podpisane Joris Voorn vs. Moby. Podczas słuchania tego numeru przestajemy się przejmować, czy słychać w nim oryginał Moby'ego czy też nie.


After - Moby


Innymi rzeczami również przestajemy się przejmować, bo kawałek ten to prawdziwy środek relaksujący dla każdego.


Voorn czaruje tu nie tylko subtelną perkusją i afterowym klimatem, zaskakuje też dość euforyczną partią fortepianu w klasycznym, housowym stylu. Bardzo to zgrabne i przyjemne w odbiorze. Polecamy!


Moby vs Joris Voorn - After The After

Komentarze
 • Trix1113 grudnia 2011, godz. 12:07
  Można powiedzieć że oba te numery to dwie różne bajki z jednej strony mamy rewelacyjne After w oryginale z bardzo porywającym motywem głównym. Z kolej After the After to coś naprawdę wyciszającego. Kawałki jak najbardziej na plus.
 • Jerycho198813 grudnia 2011, godz. 18:45
  Zgadzam się z Trix-em11 oba kawałki jak najbardziej na +... Szczególnie oryginał mi podszedł, zresztą jak cała płyta... A właśnie co się tyczy "Destroyed" to wg. mnie ten kawałek (wybaczcie, że spamuje) jest z niej najpiękniejszy:

  Moby - Stella Maris
 • Camill14 grudnia 2011, godz. 01:54
  After (Drumsound & Bassline Smith Remix)
  :D
 • artinho14 grudnia 2011, godz. 16:53
  Obydwa numery świetne! Choć no wiadomo, że parkietowo bardziej wersja Jorisa... megaśna!
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (4)