W najnowszym Mixmagu znajdziecie sporo na temat imprezy-konferencji, która już się zakończyła czyli Amsterdam Dance Event, ale nie martwcie się – Joris Voorn opowiada też o wielu innych ciekawych rzeczach. 3 UserComments

Joris Voorn przez 7 godzin!

Artykuł dodano: 25 października 2011, godz. 09:35
Odsłony: 3256x

W najnowszym Mixmagu znajdziecie sporo na temat imprezy-konferencji, która już się zakończyła czyli Amsterdam Dance Event, ale nie martwcie się – Joris Voorn opowiada też o wielu innych ciekawych rzeczach.

Warto też zwrócić uwagę na Derricka Maya, który z kolei wspomina początki Detroit techno, Afrojacka i Skrillexa, którzy przekonują, że Las Vegas jest w tej chwili „nową Ibizą”. Ponadto redaktorzy i artyści wspominają DJ-a Mehdiego, który niedawno od nas przedwcześnie odszedł, jest o nowych albumach Justice i Death in Vegas, jest o Wolfgangu Gartnerze, dancehallu i pani znanej jako Maya Jane Coles, która to przygotowała płytę z miksem. Fragmentu możecie posłuchać poniżej.

Nie zabrakło materiału o 20-leciu Ministry of Sound. A skoro w jednym tekście piszemy o Voornie i MoS, nie możemy nie wspomnieć, że już w sobotę w tym londyńskim klubie Joris zaprezentuje 7-godzinnego seta! Jeżeli akurat będziecie w Londynie, warto to sprawdzić, a jeśli nie, posłuchajcie godzinnej zapowiedzi, którą specjalnie na tę okoliczność przygotował holenderski DJ i producent.

Przy okazji – który secik lepszy? Kto wygrywa dla Was – Maya czy Joris?

Komentarze
  • _kryniu_25 października 2011, godz. 15:42
    po raz 2 słucham już setu Jorisa :D dobry jest :)
  • DeeJay ija...27 października 2011, godz. 17:59
    Joris!
  • korusek16 stycznia 2012, godz. 20:35
    Maya Jane Coles!!! :)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (3)