Klasyczne brzmienie house w świeżym wydaniu? John Summit jako wschodząca gwiazda sceny house rusza z własną wytwórnią, która, jak sam opisuje, będzie miejscem narodzin wielu talentów. Sprawdź! 0 UserComments

John Summit otworzył własny label singlem „In Chicago"

Artykuł dodano: 16 maja, godz. 15:32
Odsłony: 334x
Klasyczne brzmienie house w świeżym wydaniu? John Summit jako wschodząca gwiazda sceny house rusza z własną wytwórnią, która, jak sam opisuje, będzie miejscem narodzin wielu talentów. Sprawdź!


Brzmienia taneczne zawsze w modzie

John Summit to wschodzący talent sceny house, oddający charakter swojego brzmienia dawnemu stylowi muzyki tanecznej. Ma na swoim koncie wiele hitów, które wylądowały na szczytach list przebojów na Beatport, takich jak La Danza, Better Than This czy Make Me Feel, a wraz z kolejnymi debiutami na scenach największych wydarzeń liczba ta stale się zwiększa.

Przeczytaj także: Goldhill Festival 2022 zapowiada się naprawdę dobrze. W line-upie już dwie zagraniczne gwiazdy EDM

Wraz z rozwojem kariery realizacja marzenia, jakim było założenie własnej wytwórni przez Johna, stała się rzeczywistością. Sam artysta odniósł się do tego w następujący sposób:
Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę założyć własną wytwórnię płytową Off The Grid. Prace nad tym trwały od lat i jestem bardzo podekscytowany, że mogę je rozpocząć utworem o moim rodzinnym mieście. Moim ostatecznym celem jest wykorzystanie OTG jako platformy nie tylko dla uznanych artystów, ale także dla artystów wschodzących, którzy moim zdaniem staną się przyszłymi gwiazdami.

Nowy początek w dobrze znanym i lubianym stylu

Brzmienie pierwszego wydania w Off The Grid Records oddaje cały charakter tech house'owych utworów. W połączeniu ze wstawkami z akordów utwór jest dobrym urozmaiceniem do nadchodzących setów wielu zarówno większych imprez, jak i letnich domówek. Czy w nowej wytwórni John postawi wyłącznie na brzmienia tech? Wiele na to wskazuje, jednak mając wolną rękę do ukierunkowania swojego nowego projektu, możemy spodziewać się mnóstwa nowych talentów, które rozwiną się wraz z raczkującą jeszcze wytwórnią. Aby nie przegapić najgorętszych wydań z nowo powstałej wytwórni Off The Grid, koniecznie zaobserwuj nas na Facebooku

Posłuchaj pierwszego wydania w nowo otwartej wytwórni Off The Grid Records

Sprawdź także:

Nigdy niewydana współpraca z gigantem elektroniki… Wywiad z topowym francuskim duetem EDM, Ofenbach!
Wiemy, gdzie tej wiosny wystąpi Mesto w Europie
Oliver Heldens stworzył singiel z legendą disco – Nilem Rodgersem
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)