Dwa lata temu na sławnym super festiwalu w belgijskim Boom mieliśmy tylko jednego reprezentanta, był nim Nitrous Oxide. W roku 2013 mieliśmy już trzech Polaków: na zeszłorocznym Tomorrowland zagrali.. 7 UserComments

Jeszcze jeden Polak na Tomorrowland 2014!

Artykuł dodano: 10 czerwca 2014, godz. 18:18
Odsłony: 11845x
Dwa lata temu na sławnym super festiwalu w belgijskim Boom mieliśmy tylko jednego reprezentanta, był nim Nitrous Oxide. W roku 2013 mieliśmy już trzech Polaków: na zeszłorocznym Tomorrowland zagrali Indecent Noise, Arctic Moon oraz gość, który jak się okazuje pojawi się tam drugi rok z rzędu.


Występujący jako Adam De Great to doświadczony, grający od 16 lat DJ oraz właściciel agencji artystycznej. Jest między innymi odpowiedzialny za organizację takich imprez, jak: Energy Night, Life 4 Music, Beach Party Only, wiele razy urodziny Planety FM, a ostatnio Made In Poland Festival.

Adam pochodzi z Olesna, w zeszłym roku portalowi 24Opole.pl tak mówił o swoim pojawieniu się na belgijskim festiwalu:

"To w jakimś stopniu efekt kontaktów, układów i znajomości, ale aby je wypracować, trzeba naprawdę się nagimnastykować. To jednak dopiero połowa sukcesu. Drugą połową jest właśnie doświadczenie i pozycja na rynku. Przez 3 miesiące przed oficjalnym ogłoszeniem mojego udziału byłem mocno sprawdzany przez organizatorów tego festiwalu (...). Nie znam i nie byłem na większej imprezie zarówno pod względem artystycznym, marketingowym, organizacyjnym jak i produkcyjnym".Po zeszłorocznym swoim występie Adam zmontował film dokumentujący to wydarzenie, poniżej znajdziecie link do tej produkcji. Tym razem również obiecuje uwiecznić swój pobyt na Tomorrowland. Mamy drugiego obok Toma Swoona Polaka na tegorocznej edycji, gratulacje!

Adam De Great pojawi się na scenie Lotto Dream Island w sobotę, 19 lipca obok takich postaci, jak: Michael Woods, Jay Hardway, Albin Myers, Bassjackers, Syn Cole, Mark Ursa, Gregori Klosman, Joey Suki, Starkillers, DBN, Andrea Olivia, HIIO, Julia Carpenter, Daddy's Groove, Thomas Newson, Henrik B, Dave Lambert i Plastik Funk.

Adam De Great - GR8 Tomorrowland ( free promo / not official ) www.AdamDeGreat.com / www.web4pro.pl


Komentarze
 • Luc Deep10 czerwca 2014, godz. 21:29
  To "GR8 Tommorowland" to jakiś numer De Great'a?? Bo bym pomyślał, że to nowy Garrix. Bynajmniej gratulacje, za "rezydencję" na TL:):)
 • Łukasz Szwrck11 czerwca 2014, godz. 03:35
  Wcale bym sie nie zdziwil jak ten caly Adam de Grejt czy jak mu tam, zaplacił ID&IT zeby móc zagrać na Tomorrowlandzie, bo niby skąd on sie tam wziął w dodatku DRUGI rok z rzędu.Znajomości znajomościami ale nie wierze organizatorzy dają szanse byle komu a niestety pan Adam niczym sie nie wyróżnia, ani produkcjami ani setami.
  Nie jest to zaden hejt z mojej strony tylko opinia klubowicza.
 • AaronBrown11 czerwca 2014, godz. 13:20
  Dla mnie ten event pod względem muzycznym to straszna lipa :-)
  Dlaczego? Za dużo Big Roomu, za dużo komercji i reklamy....
  Ale jak wiadomo to tylko moje zdanie:-)
  Jeśli nasz rodak tam się pisze to tylko życzyć mu sukcesów choćby Aviciego:-)
 • daniel_zerga11 czerwca 2014, godz. 14:01
  @AaronBrown
  tu się z Tobą nie zgodzę dlatego że Tommorowland ma taki wybór scen że koniec ciężko by było czegoś dla siebie nie znaleźć :)
  jedno do czego bym się mógł przyczepić to fakt taki że co roku line-up praktycznie taki sam
 • greit11 czerwca 2014, godz. 16:48
  lineup taki sam, bo grają tam wszyscy :)
 • marzenka:)11 czerwca 2014, godz. 21:01
  hehe..dokladnie...tam sa wszyscy :)
 • FazZi2 sierpnia 2014, godz. 12:03
  Jakaś cząstka naszego kraju :)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (7)