Pierwsza premiera w tym roku od znanego producenta Jauza. Zapowiada się więcej nowości! Sprawdź najnowszy utwór, który jest już dostępny! 0 UserComments

Jauz z pierwszym wydaniem w tym roku. Nowy utwór już dostępny

Artykuł dodano: 21 stycznia, godz. 09:00
Odsłony: 475x
Pierwsza premiera w tym roku od znanego producenta Jauza. Zapowiada się więcej nowości! Sprawdź najnowszy utwór, który jest już dostępny! 


Jauz z zajawką na muzykę house. Szykuje się EP-ka?

Ostatnimi czasy Jauz miał przyjemność przebywać i występować w Tulum. Na swoim instagramie dodał zdjęcie informując w opisie, że jest gotowy tworzyć jeszcze więcej house'owej muzyki. Pod koniec roku mieliśmy już okazję usłyszeć Jauza w wydaniu house'owym. Singiel Make It Good przyjął się dobrze. Czy to początek większego wydawnictwa od tego producenta?

Na swoim twitterze w skrócie poinformował fanów co działo się u niego od początku nowego roku.

Wszystko co zrobiłem w 2022 roku to nieskończona ilość housowej muzyki, masa kupionych zdjęć w internecie i to jest coś wspaniałego.

— jauz.eth (@Jauzofficial) January 19, 2022
Tymczasem sprawdźcie jak brzmiało ostatnia produkcja wypuszczona przez Jauza. Utwór Make It Good znajdziecie poniżej!

JAUZ - Make It Good (Official Music Video)

Jauz z premierą nowego utworu Bring Et. House'owy hit wjeżdża na salony!

Najnowszy utwór Jauza już jest dostępny w sieci! Zapowiadany już dwa tygodnie temu house'owy banger Bring Et właśnie trafił na serwisy streamingowe.

Jak mogliśmy dowiedzieć się z jego twittera, był to jeden z jego ulubionych utworów granych w ubiegłym roku. I jest to jedna z wielu spokojniejszych produkcji jakie szykuje dla nas Jauz!

Przy okazji producent ogłosił trasę koncertową o nazwie Off The Deep End. Czy ukaże się house'owa EP-ka o takiej samej nazwie? Tego dowiecie się na pewno obserwując FTB!

Jauz - Bring Et

Sprawdź także

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)