DJ przed którym decki nie mają jakichkolwiek tajemnic powraca do Polski! James Hype po występie na The Other Side Of The Sun zaliczy swój drugi w tym roku występ w naszym kraju. Zobacz kiedy! 0 UserComments

James Hype wystąpi w listopadzie po raz drugi w Polsce!

Artykuł dodano: 25 października, godz. 09:51
Odsłony: 297x
DJ przed którym decki nie mają jakichkolwiek tajemnic powraca do Polski! James Hype po występie na The Other Side Of The Sun zaliczy swój drugi w tym roku występ w naszym kraju. Zobacz kiedy.


Kim jest James Hype?

James Hype jest DJ-em i producentem pochodzącym z Wielkiej Brytanii, który w ostatnich latach zyskał ogromną popularność dzięki swoim umiejętnościom miksowania, tworzenia bootlegów i mashup'ów na żywo. Dla wielu uchodzi za jednego z najbardziej kreatywnych i utalentowanych DJ-ów obecnych dzisiaj na scenie.

Oprócz DJ-ingu odnosi niemałe sukcesu jako producent. Dotychczas miał okazje wyprodukować remiksy dla takich sław jak Bruno Mars, Rita Ora, Joel Corry czy Meduza. Jego dotychczas największy hit, More Than Just Friends, przekroczył na streamingach 200 milionów odsłon.

James Hype - More Than Just Friends (ft. Kelli-Leigh)


W ostatnim zestawieniu TOP 101 Producers 2021 organizowanym przez portal 1001Tracklists, James Hype uplasował się na 67. pozycji. Rok wcześniej zajął 92. miejsce.

James Hype - drugi koncert w Polsce

Brytyjczyk ma już na swoim koncie jeden koncert w Polsce. Tegorocznego lata Jamesa Hype gościło The Other Side Of The Sun, czyli skromniejsza, przystosowana do trwających wtedy obostrzeń, edycja Sunrise Festival

Nie dość, że postać Jamesa przypodobała się polskiej publice to również polska publika Jamesowi. Jeszcze w tym roku autor Good Luck przyleci do nas ponownie! Brytyjczyk wystąpi podczas urodzin Hulakula w Warszawie.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 13 listopada. Wspierać na scenie będą go Thomas Cloud i Larry Lane.

Event na Facebooku - tutaj.

Zobacz kilka najlepszych momentów z seta James Hype na The Other Side Of The Sun 2021 


fot. Gromysz
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)