Jak widać Swedish House Mafia nie współpracuje z Abelem tylko i wyłącznie w studiu, ale również poza nim. Dzisiaj rano odbył się wspólny koncert szwedzkiego trio oraz The Weeknda. 0 UserComments

Swedish House Mafia x The Weeknd na Coachella 2022 - posłuchaj pełnego występu

Artykuł dodano: 18 kwietnia, godz. 14:07
Odsłony: 762x
Jak widać Swedish House Mafia nie współpracuje z Abelem tylko i wyłącznie w studiu, ale również poza nim. Dzisiaj rano odbył się wspólny koncert szwedzkiego trio oraz kanadyjskiego wokalisty - The Weeknda. Wszystko to wydarzyło się podczas festiwalu Coachella w Kalifornii. Sprawdźmy najważniejsze szczegóły dotyczące występu!


Doskonały sposób promocji nowej płyty

Kilka dni temu światło dzienne ujrzał debiutancki album Swedish House Mafii pod nazwą Paradise Again, który miałem przyjemność recenzować. Na płycie pojawiło się siedemnaście utworów oraz wielu wspaniałych artystów, a w tym oczywiście kanadyjski wokalista - The Weeknd. W czasie współpracy Szwedów z Kanadyjczykiem powstały dwa kawałki, gdzie jeden z nich trafił na krążek wcześniej wspomnianego Paradise Again, a drugi, zatytułowany Sacrifice, pojawił się na Dawn FM.

Warto też wspomnieć w tym miejscu o jeszcze jednym numerze, który powstał w wyniku współpracy na linii Swedish House Mafia - The Weeknd. Chodzi tutaj o utwór How Do I Make You Love Me?, który nie był tak szeroko promowany przez Abela, jednak nadal jest to producenckie dzieło szwedzkiego zespołu. 

Jak widać, przyjaźń pomiędzy Kanadyjczykiem a legendarnym EDM-owym projektem się pogłębia, ponieważ dzisiaj rano czasu polskiego odbył się ich wspólny koncert! Sprawdźmy, jak wyglądał!

Posłuchaj utworu autorstwa Swedish House Mafii oraz The Weeknd pt. Moth To A Flame


Szczegółowo na temat występu SHM x The Weeknd

Trwający w sumie dziewięćdziesiąt minut występ rozpoczął zespół Swedish House Mafia, który zaprezentował swoje niewydane jak dotąd wersje ich dawnych hitów, tj. Leave The World Behind, Miami 2 Ibiza czy Antidote. Nie zabrakło również utworów z Paradise Again, czyli np. Frankenstein, Can You Feel It czy Redlight. Oczywiście nie można zapomnieć o najważniejszych utworach, których nie mogło zabraknąć, a mowa tutaj o Don't You Worry Child czy One.

Około czterdziestej minuty występu na scenie pojawił się The Weeknd, który razem ze Szwedami zaprezentował utwór Sacrifice. Następnie rozpoczął się show Kanadyjczyka, który zaśpiewał swoje największe hity nie tylko z płyty Dawn FM czy After Hours, ale również z krążków Starboy czy Beauty Behind The Madness. Mowa tutaj o takich przebojach jak Starboy, I Feel It Coming, Can't Feel My Face.

Jednym z najbardziej pozytywnych aspektów tego występu było wspólne zakończenie. Swedish House Mafia oraz The Weeknd zaprezentowali numer Moth To A Flame i w ten sposób zamknęli pierwszy weekend festiwalu Coachella 2022. Myślę, że tego typu koncert to bardzo udany zabieg, a przede wszystkim świetna promocja płyty Paradise Again. Moim zdaniem jest to wręcz idealne zastępstwo za Kanyego Westa, a nawet znacznie lepsze!

Posłuchaj występu Swedish House Mafii oraz The Weeknd podczas Coachelli 2022


Sprawdź także:

Kolejna potężna współpraca Swedish House Mafii. Tym razem padło na markę wódki
Alesso ruszy ze Swedish House Mafią w trasę „Paradise Again”?
Tiesto niedługo odwiedzi Polskę - szczegóły

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)