History of Techno: Westbam

Elektronika
History of Techno: Westbam
Sobota, 28 stycznia 2023
godz: 23:00

Transformator

Tęczowa 57, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Cześć Rejverzy, tęskniliście?

Sesje edukacyjno-integracyjne z szeroko rozumianej historii muzyki elektronicznej (zwane dalej: H.O.T.) dotychczas prowadzone były jedynie w Poznaniu (czy to stacjonarne, czy też zdalne). Z dwudziestą drugą edycją cyklu wbijamy się w mury wrocławskiego Transformatora.
Dbając o wysoki poziom merytoryczny wyjazdowych wykładów oraz o dobre samopoczucie Słuchaczy, na H.O.T. vol.22 ponownie zaprosiliśmy człowieka, który o historii techno wie wszystko, bo sam ją tworzył.
Westbam w Transformatorze już 28. stycznia!

_____

Data: 28.01.2023
Start: 23:00
Bilety: 40/50/60 PLN

Lineup:
WESTBAM
Banana Bomb
Cherry
Cousin Boneless
Ravetoszyn

+more TBA

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


History of Techno: Westbam | 28 stycznia 2023 Sobota, Transformator

Biletomat.pl
40 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →