MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023

Festiwale
MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023
Piątek, 28 lipca 2023
godz: 18:00

Plaża Miejska Mamry

Węgorzewo, Węgorzewo

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.


MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023 to kolejna edycja rozpoczętej w 2018 roku imprezy muzycznej organizowanej na plaży miejskiej nad Jeziorem Mamry. Od 2022 roku to impreza dwudniowa, kierowana w głównej mierze do osób w wieku 16-35 lat, w tym do mieszkańców regionu, turystów na żaglach i łodziach motorowych
(możliwość cumowania na wysokości sceny koncertowej), fanów muzyki elektronicznej, klubowej.

Festiwal zostanie przeprowadzony pod hasłem: MUZYKA – ENERGIA – PASJA

Najważniejsze elementy składowe Festivalu to:

Konkurs na najlepszego DJ – działania rozpoczną się ogłoszeniem w mediach i internecie zasad konkursu o nagrodę Grand Prix Węgorzewo 2023 dla DJ-ów, wraz z regulaminem. Przedmiotem dwuetapowego konkursu będzie wyłonienie uczestników Konkursu DJ, którzy wystąpią w dniach 28 i 29 lipca.
Koncert gwiazd – w dniach 28 – 29 lipca 2023 r. w godz. 18.00 – 3.00 na Scenie Mamry odbędą się koncerty największych polskich zespołów i DJ. Koncerty połączone będą z atrakcyjną oprawą oświetleniową: laserowy pokaz świateł, elementy pirotechniczne. Łącznie wystąpi 18 artystów.
Działania związane z promocją zdrowego trybu życia – Równocześnie z odbywającymi się koncertami zostanie przeprowadzonych kilka akcji edukacyjno ekologicznych. Organizator, w porozumieniu z największym portem w Węgorzewie stworzy warunki do uczestnictwa w koncercie dla kilkudziesięciu jachtów, które będą mogły przycumować bezpośrednio przy scenie
Działania związane z promocją elektromobilności – Uzupełnieniem koncertów na scenie będą prowadzone w porcie pokazy najnowszego sprzętu wodnego, sprzętu sportowego, który jest zasilany elektrycznością (łodzie żaglowe, motolotnie i rowery).
Promocja wolontariatu – Festiwal jest organizowany przez stowarzyszenie non profit. Wszelkie dochody z realizacji projektu zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów z nim związanych. Wielką pomoc przy organizacji festiwalu stanowić będą wolontariusze z węgorzewskich szkół średnich. Grupa 20-25 osobowa będzie odpowiadać m.in. za dyżury w biurze organizacyjnym, za opiekę nad artystami, za pracę punktów informacyjnych, patrole ekologiczne.
Bezpieczne Mazury – Na festiwalu wnioskodawca będzie promować zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą, uczyć zasad niesienia pierwszej pomocy nad wodą.

Do 12 roku życia dzieci z opiekunem bezpłatnie.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023 | 28 lipca 2023 Piątek, Plaża Miejska Mamry

Biletomat.pl
89 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →