VLADIMIR CAUCHEMAR LIVE SET | Warszawa

Elektronika
VLADIMIR CAUCHEMAR LIVE SET | Warszawa
Piątek, 22 września 2023
godz: 22:00

Enklawa Art & Music Club

Mazowiecka 12, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Vladimir Cauchemar po raz pierwszy w Polsce!

Enklawa Art&Music Club serdecznie zaprasza na niezwykły występ wybitnego francuskiego DJ-a, kompozytora i producenta muzyki electro, znanego z jego spektakularnych występów na licznych festiwalowych scenach!

Artysta ten jest rozpoznawalny na francuskiej scenie muzycznej nie tylko dzięki własnym kompozycjom, ale również za sprawą współpracy z innymi sławnymi artystami nad Sekwaną, takimi jak Orelsan, Lomepal czy Clara Luciani.

Vladimir Cauchemar zdobył międzynarodową sławę za sprawą projektów z czołowymi postaciami sceny rap i hip-hop, takimi jak Caballero, Jean Jass, Vald czy 6ix9ine!

W Polsce artysta ten jest znany ze swojego wkładu w dwa wielkie przeboje Żabsona: „Obok” i „Puerto Bounce”. Ze swoimi setami, które przyciągają dziesiątki tysięcy fanów, ten wyjątkowy wirtuoz w masce z czaszką zadebiutuje – po raz pierwszy – przed polską publicznością w piątek, 22 września, w klubie Enklawa!

REGULAMIN WYDARZENIA

WSTĘP OD 21 ROKU ŻYCIA

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

 

 

 

 


VLADIMIR CAUCHEMAR LIVE SET | Warszawa | 22 września 2023 Piątek, Enklawa Art & Music Club

Biletomat.pl
119 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →