ATOMÓWKI

Clubbing
ATOMÓWKI
Sobota, 26 listopada 2022
godz: 17:00

Chmury

11 listopada 22, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Sezon indoorowy powraca do klubów, a my wraz z nim! Szykujemy dla Was masę ciekawych, elektronicznych imprez w atomowej jakości, a już 26.11 zapraszamy Was do Chmur na pierwszą z nich!
Przedstawiamy ATOMÓWKI — naszą nową formułę wydarzeń, za której główny cel obraliśmy sobie promocję utalentowanych, polskich DJ-ek i Producentek. Droga na szczyt wyglądać może różnie, ale absolutnie każda zaczyna się od postawienia pierwszego kroku i spotkania pierwszej osoby, która w Ciebie uwierzy.
Chcemy wesprzeć dziewczyny, których muzyka podrywa nas do tańca, wyłowić i pokazać Wam perły, które na pokazanie zasługują! ATOMÓWKI na jednej scenie łączyć będą wszelkie gatunki tanecznej elektroniki (od housików, po hard techno) w wykonaniu DJ-ek z różnych miast, o różnym doświadczeniu, lecz równie atomowym temperamencie. Jesteśmy przekonani, że będzie to niepowtarzalna impreza, z której każdy wyniesie coś dobrego!
Wpadnijcie posłuchać czegoś ciekawego, potańczyć, wypić piwko, spędzić miło czas w towarzystwie kolorowych dekoracji i przekonać się, kto już wkrótce zawładnie największymi, polskimi (a może i światowymi?!) parkietami!
LINE UP:
FRANCESCA
KATASTROFA
THA NOOTA
PAZZI
PNST
THA NOOTA
VOZNY

DECO:
Atomy Deco Team

WJAZD: 20 zł