BEAT THE WAR! KO:BITY BIFOR & REDRUM RECORD 1 B-DAY

Clubbing
BEAT THE WAR! KO:BITY BIFOR & REDRUM RECORD 1 B-DAY
Sobota, 03 czerwca 2023
godz: 21:00

NRD

Browarna 6, Toruń

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

❝𝐁𝐄𝐀𝐓 𝐓𝐇𝐄 𝐖𝐀𝐑!❞
𝐊𝐎:𝐁𝐈𝐓𝐘 𝐁𝐈𝐅𝐎𝐑 & 𝐑𝐄𝐃𝐑𝐔𝐌 𝐑𝐄𝐂𝐎𝐑𝐃 𝟏 𝐁-𝐃𝐀𝐘
Łączymy antywojenne bity z REDRUM RECORD oraz zapowiadamy KO:BITY!
www.facebook.com/events/536696451801106
𝐍𝐑𝐃 𝐊𝐋𝐔𝐁
𝟎𝟑.𝟎𝟔.𝟐𝟎𝟐𝟑
𝐒𝐓𝐀𝐑𝐓: 𝟐𝟏:𝟎𝟎
𝐓𝐀𝐗: 𝟐𝟎 𝐳ł
𝐊𝐎:𝐁𝐈𝐓𝐘 𝐒𝐓𝐀𝐆𝐄:
Justyna D’Arc, Monya, Richie Beige, Yoa
𝐑𝐄𝐃𝐑𝐔𝐌 𝐑𝐄𝐂𝐎𝐑𝐃 𝐒𝐓𝐀𝐆𝐄:
DOH, Jamal, Kruszytop, Pras aka Cellular Level
❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥
KO:BITY STAGE:
www.facebook.com/kobity
kluboterapia.pl/kobity-2-wywiad/
♥Justyna D’Arc (Toruń)
Niezależna dj-ka i promotorka z Torunia. W latach 2008-2015 grała DnB i breakcore, serwując publiczności mocne, połamane i przesterowane brzmienia. Organizowała imprezy pod szyldem Techno Kuchnia oraz Razor Sounds w takich klubach jak ArtCafe, Enerde, Carpe Diem, różnego rodzaju bunkrach i w Pilonie. Oprócz tego odwiedziła muzycznie takie miejsca jak Szczecin, Trójmiasto, Łódź, Wrocław, Katowice, Poznań. Ogólnopolska kariera pozwoliła jej dwukrotnie znaleźć się na łamach polskiego wydania DJ Mag w roku 2009. Po dłuższej przerwie wraca do występowania w klubach, tym razem grając szybkie, brutalne techno. Zdążyła już zaskarbić sobie sympatię uczestników imprez, a to dopiero początek jej powrotu na scenę…
www.instagram.com/justyna.darc.dj
soundcloud.com/justyna_darc
♥MONYA (Be Psychedelic/ Toruń)
Zaczynała jako wodzirejka na imprezach tanecznych w stylu Disco lat 80-tych. Z czasem zaczęła miksować również takie gatunki jak eurodance, trance, goa trance, house czy techno i acid techno. Fanka niemieckich brzmień, czuje się dobrze zarówno w lekkich euforycznych klimatach Love Parade, jak i w cięższym, bardziej mrocznym techno. Od dobrych paru lat bezwarunkowo zakochana w stylu psychedelic/goa trance. Członkini kolektywu Be Psychedelic.
Współtworzyła cykliczne imprezy „Baby Grajo”, „Scooter Party Night” i „Dichoteq” jednak na jej koncie jest dużo więcej wydarzeń, na których dała się już poznać toruńskim bywalcom imprez.
Toruńska Tank Girl, ale nadal zbiera na czołg. Ale nie bójcie się, wjedzie i bez niego.
♥Richie Beige (Kijów, Warszawa)
Richie Beige to kijowska DJ-ka mieszkająca w Warszawie. Posiadając unikalne brzmienie,swoimi setami DJ-skimi zabiera Cię w przygodę z wyważoną mieszanką surowego,hipnotycznego, szybkiego techno ze szczyptą trance’u, czasami electro i innych,niesklasyfikowanych gatunków. Richie występowała w różnych miejscach w Europie, takichjak Jasna 1, B90, Crackhouse, Wyspa Tamka, Projekt LAB, Das Werk, Refuge Worldwide,20ft Radio i inne. Richie jest rezydentką Shum.Rave (*proszę oznaczyć @shum.rave naIG/FB*) ze Słowiańsku w Ukrainie i kuratorką muzyczną ГАLAS – serii wydarzeń społecznościowych i charytatywnych w Warszawie, Polska.
Media:
oramics.pl/same-baby-3/
RA: ra.co/dj/richiebeigeSC: soundcloud.com/richiebeige
IG: www.instagram.com/richie.beige
FB: www.facebook.com/richiebeige
ra.co/dj/richiebeige
soundcloud.com/richiebeige
www.instagram.com/richie.beige
www.facebook.com/richiebeige
♥Yoa (Acid Addict Records, Radomsko)
Yoa urodziła się i ukształtowała muzycznie na Kujawach. Jej korzenie sięgają techno i minimalu. I właśnie w tych gatunkach stawiała swoje pierwsze muzyczne kroki. Kiedy Acid Adict Records stanęło jej na drodze, nie mogła uciec od tej nowej miłości – mocniejszego brzmienia wniesionego m.in. przez 303-ki. Yoa pojawiła się gościnnie na kilku winylach we współpracy z Jamalem. To właśnie ten duet na co dzień tworzy Acid Addict Records i pokrewne mu gałęzie: Acid Addict Digital, Axial Load i Junkyard Records. W jej twórczości słychać jak dorasta muzycznie i jak niesamowita jest jej podróż.

❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥
REDRUM RECORD STAGE:
www.facebook.com/redrumrecord
www.redrumrecord.com/
♥DOH (Toruń)
♥Jamal (Acid Addict Records, Radomsko)
Producent/ DJ Pochodzi z Radomska, gdzie swoją przygodę z muzyką zaczął w latach 90′ od tłustych rapowych brzmień w Tha Admirals. W roku 2000 usłyszał pierwszy raz acid techno co zmieniło jego życie o 180°. W 2019 spełnił swoje marzenie i wydał pierwszą płytę winylową. Tak powstała wytwórnia Acid Addict Records. Owocem współpracy z polskimi i zagranicznymi twórcami były kolejne płyty, aż w 2021 powstało Junkyard Records – w kolaboracji z Chrisem Liberatorem. W przerwach w pisaniu świdrujących trzysta trójek powstają również tracki techno, które znalazły swoje miejsce w kolejnym projekcie Jamala – Axial Load. Mimo że większość czasu spędza na produkcji, a za deckami staje rzadko, to jego selekcja w połączeniu z miłością do muzyki tworzą wybuchową mieszankę.
www.facebook.com/AcidAddictRecords
soundcloud.com/acidaddictrecords
acadds.bandcamp.com/
soundcloud.com/junkyard-records
axialload.bandcamp.com/album/axial-load-001
♥Kruszytop (Kwadratura, Toruń)
Dj, współorganizator cyklu imprez Kwadratura, Cykl_On oraz Kosmos w swoim rodzinnym mieście Toruniu. Od niedawna współpracuje z Never Stop Raving. W setach miesza wszelakie odcienie techno i house – dobierając dynamiczne numery, obfite w acidowe elementy i wokale. Jednak nie jest to regułą – wszystko zależy od stanu bazowego, słychać inspiracje i miłość do wielu gatunków muzyki, bez przypisywania jej wieku.
♥Pras aka Cellular Level (Redrum Record Toruń)
Koleszka działający w obszarach muzyczno-kulturalnych, współzałożyciel kolektywu Re/Animacja a później Po Drugiej Stronie Techno, Kulturhauz , obecnie REDRUM i Awokado Records. Zainspirowany muzyką lat 80-90′.Sety standardowo klei na płytach winylowych w różnych gatunkach – od spokojniejszych brzmień po ciężkie techno i tekno. Odpowiedzialny za takie inicjatywy jak: Bydgoskie do Pełna!, TECHNODROM na dachu CSW, Re:set 48h, Kazzantrip … itd.
www.facebook.com/PrasCell
soundcloud.com/clevel
www.redrumrecord.com/
www.youtube.com/watch?v=7zI5DpB1ALU
www.youtube.com/watch?v=7JB_tyTBPe4Imprezy blisko Ciebie w Tango App →