Technikum: Adnable / Flora / Heather Helix

Elektronika
Technikum: Adnable / Flora / Heather Helix
Sobota, 09 grudnia 2023
godz: 23:59

Projekt LAB

Grochowe Łąki 5, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Adnable – Djka z Katowic, która na scenie pojawiła się w 2022 roku skupiając się przede wszystkim na eksplorowaniu różnych form electro. Z czasem w jej setach pojawiało się coraz więcej innych połamanych gatunków – często brzmieniowo zakorzenionych mocno w scenie UK. Jej sety to połączenie bujających bassline’ów, ulicznego vibe’u, ale i wiozących czwórkowych numerów.
FLORA to DJka, promotorka, właścicielka vintage shopu, poetka i fotografka analogowa z Olsztyna. Założycielka SABATu – multidyscyplinarnego wydarzenia techno, skupiającego się na prawach Kobiet i osób LGBT.
Rezydentka berlińskiego labelu DARKDISCO.org. Inspiruje się przede wszystkim symbolizmem, kontrkulturą i osobistymi przeżyciami. Jej sety, zakorzenione w dark wavie, metalu i post-punku, są energetyczną, emocjonalną, groovy miksturą nowego Body Techno i Industrialu.Niedawno zadebiutowała w Berlińskim, legendarnym KitKatClub.
Heather Helix to DJ-ka z Poznania, wychowana na muzyce klasycznej. Zadebiutowała na imprezie zorganizowanej przez kolektyw Oramics w 2019. Od tamtej pory regularnie pojawia się w lokalnych klubach ale można było posłuchać jej setów również we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie czy Gdańsku. Najchętniej serwuje różnorodne gatunkowo sety zawierające techno, electro, trance i acid. Jej kolekcja jest zdominowana przez arpeggiatory, Rolanda TB-303 oraz przetworzone wokale.
LINEUP
main
Adnable
FLORA
Heather Helix
bar
TBA