Lokkal Kommunity x Dziura

Elektronika
Lokkal Kommunity x Dziura
Piątek, 24 listopada 2023
godz: 23:00

Hala Odra

bulwar Maurycego Beniowskiego 5, Szczecin

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Po dłuższej przerwie wkraczamy w nowy sezon, naładowani siłą i ogromem nowych pomysłów. Uznaliśmy, że kolejna współpraca lokkalno-dziurowa będzie najlepszym sposobem aby uczcić nasz powrót. Wszystkie poprzednie edycje były ogromnym sukcesem, rozgrzewaliście parkiety do samego rana, podczas nocy pełnej dźwięku, ruchu i czystego hedonizmu. Tylko Dziurze udało się do tej pory tak dobrze przenieść na szczecińskie ziemie ducha i kulturę berlińskiej sceny techno. Możecie być pewni, że i tym razem doświadczycie tego samego.
Od zawsze staramy się wychodzić do Was z unikalnymi konceptami naszych wydarzeń. Tak samo będzie i tym razem. Chcemy aby dzień eventu był celebracją całej kultury klubowej i oddaniem hołdu dla wszystkich wartości z nią związanych. Dlatego przygotowaliśmy dla Was po drodze kilka niespodzianek. Natomiast całej reszty, w tym line-up, dowiecie się już na miejscu.
Dołącz do nas.
Jednocześnie chcemy podkreślić, że nasze wydarzenie jest jak zawsze świętem tolerancji i inkluzywności. Wszelkie objawy homofobii, rasizmu, mizoginii czy agresji nie będą tolerowane. Aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo naszym tancerzom w klubie będzie obowiązywała selekcja.

SECRET LINE-UP:
> ⥲≠
> ⵶❉⳺⾸≢◑⊽⇭
> ⍞⢩₢⼰Ⰱ⻋
> ␘ℑ⳶Ⅷ⍩⌆ⶽ₫
> ␵⢑⥚⼆Ⰲ⮸
> ⠹␒⾎

TAX 30/40PLN