20y of Catz ‘n Dogz | Hala Odra

Elektronika
20y of Catz ‘n Dogz | Hala Odra
Piątek, 14 kwietnia 2023
godz: 23:00

Hala Odra

bulwar Maurycego Beniowskiego 5, Szczecin

Pokaż na mapie Pokaż na mapie


Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 Choć trudno w to uwierzyć, mija dokładnie 20 lat od pierwszej imprezy duetu Catz ‘n Dogz, która zapoczątkowała ich muzyczną karierę oraz fantastyczną, szalenie kolorową drogę na międzynarodowej scenie muzyki elektronicznej.


Dzisiaj artyści kłaniają się swoim fanom w pas i chcą w wyjątkowy sposób podziękować im za każde osiągnięcie, które bez nich, nie byłoby możliwe. Dwie dekady wspólnych działań Wojtka i Grześka to nie tylko szereg wspólnych, niezapomnianych imprez, które pozostawiły po sobie wspomnienia w postaci uśmiechniętych twarzy na danceflloorze. To także inspirujące kolaboracje z fantastycznymi wytwórniami, utalentowanymi artystami (takimi jak chociażby Disclosure, Rufus Du Sol czy Solomun) oraz przede wszystkim ogromna energia jaką duet nieprzerwanie otrzymuje ze strony swoich fanów, których spotykają w każdym zakątku świata.

Wróćmy jednak do początków… w 2003 roku, jeszcze jako 3 Channels, rozpoczęli na poważnie swoją przygodę z muzyką elektroniczną.

Wszystko zaczęło się od imprezy w nieistniejącym już, szczecińskim klubie Mezzoforte, gdzie jako rezydenci cyklu imprez „Electronic House”, kształtowali swój gust muzyczny oraz doskonalili swój warsztat djski. To właśnie wtedy nawiązywali swoje pierwsze znajomości i przyjaźnie z dj i producentami z całego globu, które często trwają po dziś dzień. To również był czas i miejsce, gdzie odnaleźli swoje własne, niepowtarzalne brzmienie, które w konsekwencji otworzyło im drogę do współpracy z takimi wytwórniami muzycznymi jak Dirtybird, Defected czy Watergate Records. W niedługim czasie postanowili wykonać kolejny milowy krok w swojej karierze – Wojtek i Grzegorz stworzyli własny label – Pets Recordings, który po kilkunastu latach działalności, może poszczycić się bardzo bogatą dyskografią. Pets Recordings to nie tylko muzyka, ale także platforma komunikacji z fanami, dzięki której mogą szerzyć takie wartości jak tolerancja, szacunek czy miłość bez wykluczeń, którym są wierni. 

💥2023 rok zapowiada się wyjątkowo. Catz ‘n Dogz obiecują, że czeka nas kilka miesięcy wspólnej celebracji, pełnych wielu niespodzianek i zaskoczeń.

Duet zawita zarówno na sceny największych festiwali, jak i do ich ulubionych klubów. Wszystko to po to, aby być blisko swoich fanów, w wyjątkowy sposób podziękować im za wspólną historię oraz zbudować wyjątkową energię i atmosferę, która będzie ich niosła wysoko przez co najmniej 20 kolejnych lat.

Zaczynamy już 14 kwietnia w szczecińskiej Hali Odra!
🕘 Otwarcie bram: 22:30
🔞 Wstęp 16+

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


20y of Catz ‘n Dogz | Hala Odra | 14 kwietnia 2023 Piątek, Hala Odra

Biletomat.pl
59 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →