Wielkie Grillowanie UAM 2023 | Poznań

Festiwale
Wielkie Grillowanie UAM 2023 | Poznań
Wtorek, 06 czerwca 2023
godz: 19:00

Kampus UAM Morasko

Umultowska 89, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Grille przygotowane? Nadchodzi Wielkie Grillowanie 2023! Tego wydarzenia nie trzeba Wam przedstawiać – tradycyjnie zapraszamy wszystkich studentów na kampus UAM Morasko, gdzie przy muzyce lubianych artystów, zapachu grillowanych kiełbasek, zimnym piwku i gronie znajomych, wspólnie spędzimy miło czas!

To wszystko – i wiele, wiele więcej – 6 i 7 czerwca 2023 roku! Wpadnijcie pobujać się do najgorętszych hitów gwiazd wieczoru!

To jak? Jesteście głodni dobrej zabawy? Przygotowaliśmy dla Was masę fajnych rzeczy! Oprócz niezapomnianych występów znanych wykonawców gwarantujemy najlepszą rozrywkę – spotkajmy się w rozmieszczonych na terenie imprezy strefach animacji.

Nie może Was zabraknąć!

Każdy uczestnik poniżej 18 r.ż musi mieć podpisaną zgodę przez opiekuna oraz być pod opieką opiekuna prawnego

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


Wielkie Grillowanie UAM 2023 | Poznań | 6 czerwca 2023 Wtorek, Kampus UAM Morasko

Biletomat.pl
29 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →