OTCHŁAŃ | BUKEZ FINEZT (DE)

Elektronika
OTCHŁAŃ | BUKEZ FINEZT (DE)
Sobota, 30 września 2023
godz: 23:55

Projekt LAB

Grochowe Łąki 5, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Przy początku złotej jesieni ponownie przeniesiemy się do Projekt Lab! Kolejny raz wrzucimy was w Otchłań, czyli wybitną basową selekcje oraz dym..
Szykujemy dla was wyjątkowy klimat, ponieważ gościmy dubstepowego weterana – Bukez Finezt’a! 🎧
Bukez Finezt jest znany ze swoich występów, w których przemyca wszystko co najlepsze ze 140bpm. Od basowych mocnych (zabawnych!) wobbli przez Deepowy mroczny klimat po Trapowe ciężkie bity oraz brzmienia Grime 🤟
Bądź przygotowany na jego występ, w którym przemyca sporą część swoich utworów, w tym niewydane na które czekamy najbardziej 😎
Bukez Finezt, a dokładniej to Ken Krüse –
ten człowiek pochodzący z niemickiej Kolonii jest jednym z najbardziej aktywnych i wszechstronnych producentów dubstepu w Niemczech.
Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w połowie lat 90-tych. A dokładniej to swoje pierwsze utwory robił w 1997 roku. Od Rapu, Big Beatu i Breakbeatu po Drum’n’Bass w latach 1999/2000.
Rok 2006 był rokiem, w którym zaczął produkować Dubstep. „Dubout”, przyjaciel i lokalny DJ ze starego rodzinnego miasta Bukeza wprowadził go w świat Dubstepu. Pod wpływem DMZ, Kromestar, Pinch, Distance, Rusko, Caspa, Skream i kilku innych nie mógł przestać produkować i grać tej muzyki, w której jest zakochany do dziś.
Przez lata Bukez Finezt udowodnił, że jest jednym z najlepszych na scenie. Dzielił decki z artystami i legendami, którzy są pionierami muzyki Dubstep.
Niemiec był również gwiazdą koncertów w wielu krajach/miastach i wydawał utwory w wielu wytwórniach, takich jak Deep Medi, Next Level, Disciple, Blackout Music, SATURATE, Firepower, Deadbeats, FatKidOnFire, Never Say Die, Chestplate i innych. Obecnie jego utwory są wspierane przez największe ksywy na scenie, takie jak Mala, Kromestar, Datsik, Hatcha, Joe Nice, Coki, Skrillex, Distance, Kahn, Vivek, Caspa, 12th Planet i Rusko i inni, których można by wymieniać długo…
Poza wspomnianym headlinerem będzie oczywiście solidny skład lokalnych wyjadaczy, a ich lista poniżej 😎

MAIN 🎧:
enjoii
Dub Creatures
theo_ther
Anthila
DØMVN
Jaycob
Dareyou
BAR 🎧:
Grażyna Biedroń
yell.
ANTI
GFX: Ken Krüse x theo_ther
TAX: 40PLN