FAMILY HOUSE | neeVald w Próżności

Elektronika
FAMILY HOUSE | neeVald w Próżności
Sobota, 01 kwietnia 2023
godz: 22:00

Próżność

Niepodległości 8a, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

FAMILY HOUSE ✨
Kolejna odsłona house’owego cyklu z naszym rezydentem – neeValdem. Prawdziwe klubowe, house’owe brzmienia.
Jego Gośćmi będą: Malvee & Jacob A, czyli neeVald z żoną za DJ-ką oraz świetne wokale Jacob’a zagwarantują nam noc pełną muzycznych wrażeń ✨
💿 neeVald – polska ikona muzyki house wraca za poznańską konsoletę! Autor najpopularniejszej od kilku lat house’owej audycji w Polsce – Klub FM, osoba wyznaczająca trendy w naszym kraju. Na swoim koncie ma DJ sety na największych festiwalach w Polsce oraz w Europie.
💿 Malvee – od wielu lat wierna muzyce techno i tech house, potrafi w swoich setach w świetny sposób połączyć cięższe brzmienia z lżejszym uniesieniem. Uwielbia wyzwania, dlatego często wspólnie z mężem (dj neeVald) podejmuje konsoletę łącząc w zjawiskowy sposób house oblicze z technicznym szatanem.
💿 Jacob A – wokalista, kompozytor, twórca tekstów, klubowy MC, współpracujący z najlepszymi artystami muzyki elektronicznej, house, progressive, electropop, a także jazzu i soulu. Swoim nieprzeciętnym głosem oraz umiejętnością czucia muzyki wprowadza słuchaczy w wyjątkowy klimat, przez co każde wydarzenie muzyczne z jego udziałem staje się niezapomnianym przeżyciem.
Przed Wami noc z muzyką house w najlepszym wydaniu ✨
⚜️ Sala Lustrzana:
neeVald
Malvee
Jacob A
⚜️ Sala Szampańska
SIMO&BISKUP
🪩 Wstęp: +20
🪩 Wejście: do 23:00 – 30PLN
po 23:00 – 40PLN
🪩 Selekcja/dress code: wyjątkowość
🪩 Rezerwacje / Loże:506 203 214Imprezy blisko Ciebie w Tango App →