Music is the answer: ALAN DIXON (Keinemusik / UK) | SASSY

Elektronika
Music is the answer: ALAN DIXON (Keinemusik / UK) | SASSY
Piątek, 25 listopada 2022
godz: 22:00

SASSY Warszawa

Grzybowska 60, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

„Music Is The Answer” to nowy cykl na klubowej mapie stolicy! Najświeższe brzmienia z najlepszych klubów na świecie. Na imprezach pojawi się czołówka sceny klubowej, reprezentująca różne muzyczne style. Od house’u po nu disco i dark disco.💥

Na pierwszej edycji Music Is The Answer zagra Alan Dixon, artysta, który razem z Adamem Portem nagrał wielki wakacyjny przebój „Forms of Love”. Płytę wydała popularna niemiecka wytwórnia Keinemusik, ta sama oficyna, dla której nagrywają &ME i Rampa.
Brytyjczyk zaskakuje świetnymi produkcjami, które ukazują się m.in. nakładem Permanent Vacation, Correspondant i Running Back. Prowadzi też własną oficynę Love Attack. Brytyjskie pismo Mixmag napisało o Alanie Dixonie, że to jeden z najlepszych brytyjskich DJ-ów i producentów, a jego nagrania regularnie pojawiają się na antenie BBC Radio 1 – grywali je Pete Tong, Danny Howard i Annie Mac. Każdy kto słyszał Dixona na ubiegłorocznym Carbon Silesia Festival wie, że to jeden z najlepszych DJ–ów na świecie.
Gospodarzami cyklu są Last Robots. Trudno napisać o nich cokolwiek nowego, ponieważ iRobot i Bert to jedni z najbardziej doświadczonych polskich DJ’ów i animatorów kultury. W ciągu swojej kilkunastoletniej aktywności muzycznej zdążyli wystąpić na wszystkich najważniejszych scenach w kraju, a także w ramach działalności promotorskiej – zaprosić do kraju największe gwiazdy światowej elektroniki!

25.11 (piątek)
ALAN DIXON (Keinemusik / Permanent Vacation)
support: Last Robots
start: 22:00
tix: info soon
Rezerwacje:
☎️ +48 784 526 700
📩 [email protected]Imprezy blisko Ciebie w Tango App →