WOLNE MIASTO RAVEKJAVIK

Clubbing
WOLNE MIASTO RAVEKJAVIK
Sobota, 03 czerwca 2023
godz: 20:00

Łódzki Instytut Technologiczny

ul. Wólczańska 55/59, Łódź

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Wszystkim wobec i każdemu z osobna oznajmujemy co następuje!

Popychani owczym pędem, przy dźwiękach płynących z elektronicznych urządzeń deklarujemy powołanie eksterytorialnej społeczności zwanej Wolnym Miastem Ravekjavik.

Inspiruje nas muzyka wszelaka, czarno-biała i kolorowa sztuka ulicy, statyczne i złożone w filmowy ciąg obrazy.

Zjednoczeni pod owczym herbem, odnosząc się z szacunkiem do sześciuset lat historii i dziedzictwa Miasta-Matki, Łodzi, donośnym głosem wołamy: czas na Wolne Miasto Ravekjavik!

Czas na nową mikronację zbudowaną na szacunku między ludźmi, miłości do muzyki, niekończącego się tańca i sztuk wizualnych oraz fascynacji zapomnianymi fabrykami z czerwonej cegły.

Bramy Wolnego Miasta Ravekjavik zostaną otwarte trzeciego dnia czerwca 2023 roku o godzinie 12:00.

Do godziny 20:00 zapewnione zostanie darmowe wejście na terytorium Wolnego Miasta Ravekjavik, zaś od godziny 20:00 obowiązywać będą bilety.

 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


WOLNE MIASTO RAVEKJAVIK | 3 czerwca 2023 Sobota, Łódzki Instytut Technologiczny

Biletomat.pl
90 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →