FESTIWAL MIEJSKA DŻUNGLA

Festiwale
FESTIWAL MIEJSKA DŻUNGLA
Sobota, 18 lutego 2023
godz: 10:00

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Plac Sławika i Antalla 1, Katowice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆

Miejska Dżungla to wydarzenie targowe w formie pełnego energii festiwalu.
W wybrany weekend przeniesiemy pod dach Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach to, co miasto ma najlepszego do zaoferowania: relaks, muzykę, bary, jedzenie, zakupy czy wreszcie usługi w duchu slow.

W podzielonej na strefy przestrzeni odwiedzający otrzymają możliwość dokonania zakupów i skorzystania z usług wyselekcjonowanych wystawców m.in. w ramach Plant Marketu, Bazaru Ubrań Vintage, Targu Lokalny Rolnik, Art & Design Zone czy Wellness Corner.

Tak jak w każdej wibrującej miejskiej dżungli nie zabraknie szerokiej oferty gastronomicznej i barowej, która przy okazji naszego wydarzenia będzie w pełni roślinna.

Uzupełnieniem całego przedsięwzięcia będzie Klub Muzyczny, czyli scena, na której tematyczne prelekcje i spotkania autorskie przeplatać się będą z setami didżejskimi i koncertami, a w niedzielne popołudnie całość zakończymy hucznym SZPASEM, czyli konceptem muzycznego pikniku elektronicznego znanego z takich miast jak Berlin, Los Angeles czy Warszawa.

Wydarzenie kierowane jest do wszystkich miejskich wyjadaczy, którzy w pogoni dnia codziennego doceniają pozytywne aspekty życia w wielkim mieście, korzystają z niego w sposób świadomy i poszukują oddechu i nieskrępowanej atmosfery w samym sercu Miejskiej Dżungli!

✅ Osoby do 13 roku życia muszą przebywać pod opieką osoby dorosłej
✅ Osoby w wieku od 13 do 16 lat, mogą przebywać na terenie festiwalu za pisemną zgodą rodzica
✅ Bezpłatny wstęp dla dzieci do 2 roku życia

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

 Imprezy blisko Ciebie w Tango App →