CONSCIOUS MAN | Festiwal Nowego Mężczyzny

Festiwale
CONSCIOUS MAN | Festiwal Nowego Mężczyzny
Czwartek, 06 lipca 2023
godz: 17:00

Puszcza Bolimowska | Zaścianek Babie Lato

Ziemiary 56, Bolków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

🔥 CONSCIOUS MAN to festiwal stworzony z myślą o współczesnych mężczyznach, którzy szukają swojej drogi, którzy cały czas pracują nad sobą, by każdego dnia stawać się lepszym, pełniejszym człowiekiem. Dla mężczyzn, których nie zadowala przeciętność, a którzy pragną budować siebie zgodnie ze swoimi wartościami, ze swoimi potrzebami, w zgodzie z prawdą którą noszą w sercu.

🌊 CONSCIOUS MAN to festiwal dla mężczyzn odważnych, którzy nie boją przyznać się do błędu, którzy nie boją się wątpić, którzy upadają, odrabiają lekcje, wyciągają wnioski by podnieść się ponownie i kroczyć dalej z podniesioną głową przez życie. To spotkanie mężczyzn, którzy mają odwagę czuć, doświadczać, rozpadać się, umierać, by odrodzić się na nowo.

🦅 Tworzymy ten festiwal z myślą o współczesnych mężczyznach i o wszystkich obszarach życia, które potrzebują naszej uwagi i w które możemy wpuścić więcej świadomości by żyło nam się lepiej, by żyło nam się pełniej i bardziej prawdziwie.

💥 Niektórzy mówią o kryzysie męskości w naszych czasach, my jednak widzimy w tym szansę na narodziny nowej męskości, na narodziny pełnego, pewnego siebie świadomego mężczyzny, który jest w kontakcie ze swoim sercem, ze swoim ciałem oraz ze swoją duszą. Który pozwala sobie doświadczać życia w pełni, który przyjmuje każdą jego część, zarówno te piękne, radosne chwile, jak i trudne, smutne momenty.

🌳 Mężczyzny który stoi w swojej prawdzie i mocy, który zna swoje mocne strony, ale również te słabsze i je także jest w stanie przyjąć, zaakceptować i otulić. Mężczyzny, który bierze odpowiedzialność za siebie, za swoje uczucia i emocje by budować zdrowe, partnerskie relacje oparte na szczerości, równowadze i zaufaniu. Mężczyzny, który jest strażnikiem i opiekunem swoich bliskich, swojej rodziny. I przede wszystkim Mężczyzny, który już nie jest sam i nigdy więcej nie będzie, ponieważ jest częścią nowej, zdrowej męskiej wspólnoty, który ma Braci, którzy pójdą za nim w ogień, którzy powiedzą mu nawet niewygodną prawdę w oczy i na których będzie mógł się oprzeć w chwili potrzeby.

💨 Wpuszczamy świadomość do wszystkich obszarów naszego życia, ponieważ wszyscy tak jak żyjemy zasługujemy na to żeby być szczęśliwi i żyć dokładnie tak jak byśmy chcieli. W mocy, w prawdzie, w połączeniu, w zdrowiu, w obfitości, w sile, w mądrości z kochającymi ludźmi wokół. Aby to wszystko miało szansę zamanifestować się w naszym życiu potrzebujemy odpowiedniej WIEDZY, odpowiednich UMIEJĘTNOŚCI, potrzebujemy PRZETRANSFORMOWAĆ to wszystko co nam już nie służy, pozwolić umrzeć tym częścią siebie, które nie są kompatybilne z naszym nowym, pełnym, świadomym ja.

⚡ Potrzebujemy doświadczyć INICJACJI, która stanie się punktem zwrotnym w naszym życiu, dzięki której wyjdziemy ze starej planszy naszych destrukcyjnych nawyków, przekonań, zachowań i wejdziemy na nowy poziom. Na poziom świadomego budowania siebie, aby uwolnić swój pełny potencjał jako mężczyzna, jako osoba, jako człowiek. Ten za którym tęsknimy i jednocześnie, którego czujemy głęboko w środku.

💥 Zapraszamy Was więc na pierwszą edycję CONSCIOUS MAN – Festiwalu Nowego Mężczyzny, który będzie miała miejsce w dniach 6-9 lipca 2023 r. na terenie Zaścianku Babie Lato, w Puszczy Bolimowskiej.

🌆 Z dala od cywilizacji i naszych codziennych obowiązków, w otoczeniu magicznej, dzikiej przyrody, wyruszymy wspólnie w podróż po naszą osobistą moc, po naszą wewnętrzną mądrość, po siłę i prawdę, którą każdy z nas nosi w swoim sercu. Zapraszamy Was na czterodniowe, głębokie spotkanie, gdzie razem z innymi mężczyznami stworzymy przestrzeń w której nikt nie jest wyżej i nikt nie jest niżej, a wszyscy jesteśmy sobie równi jako Bracia, tworząc wspólnie nowe, zdrowe męskie plemię, wspierając się, ucząc się i czerpiąc od siebie nawzajem.

🌄 CONSCIOUS MAN to festiwal warsztatowo-procesowy, w trakcie którego zajmiemy się wszystkimi obszarami życia współczesnego mężczyzny. Łączymy duchowość z biznesem, osobiste głębokie transformacje z pragmatycznymi umiejętnościami, świat energii ze światem umysłu, siłę ciała fizycznego z szerokim potencjałem świadomości.

🦶 CONSCIOUS MAN to cztery dni wykładów, warsztatów, spotkań, nauki, inicjacji, transformacji i wspólnej celebracji życia. To polscy i międzynarodowi nauczyciele, przewodnicy, wykładowcy, specjaliści, artyści, prekursorzy z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją w swoich dziedzinach. Już niebawem przedstawimy Wam pierwszych prowadzących i prelegentów.

🍀 CONSCIOUS MAN to trzy strefy główne: Strefa Wiedzy, Strefa Umiejętności, Strefa Transformacji i jeszcze więcej stref tematycznych m.in. Strefa Morsowania, Strefa Budowania, Strefa Pracy z Ciałem, Strefa Szałasu Potu, Strefa Zdrowia.

🎓 W strefie WIEDZY znajdziemy wykłady i prelekcje dotyczące:

⦁ Budowania zdrowych relacji
⦁ Motywacji
⦁ Skutecznych narzędzi do zmiany życia
⦁ Seksualności/tantry
⦁ Medycyny alternatywnej/Zdrowia
⦁ Świadomości
⦁ Ojcostwa
⦁ I wiele innych

🔨 W strefie Umiejętności nauczymy się:

⦁ Jak praktycznie budować niezależność finansową
⦁ Jak uwolnić pełny potencjał swojego ciała
⦁ Metody oddechowej Wima Hofa
⦁ Samoobrony, sztuk walki
⦁ Budownictwa naturalnego
⦁ Jak dbać o swoje zdrowie
⦁ Jak przetrwać w dzikiej przyrodzie
⦁ Jak udzielić pierwszej pomocy w nagłych wypadkach
⦁ I wiele innych

 🚀 W strefie Transformacji poprzez specjalne procesy, rytuały i praktyki zajmiemy się:

⦁ Budowaniem zdrowej relacji ze sobą samym
⦁ Uzdrowieniem traum przeszłości
⦁ Uwolnieniem i przekształceniem trudnych emocji
⦁ Kontaktem ze swoim duchowym i energetycznym potencjałem
⦁ Zrzuceniem masek, które nosimy, a które odgradzają nas od siebie
⦁ Uzdrowieniem relacji z Ojcem
⦁ Budowaniem zdrowej, męskiej wspólnoty
⦁ Uwolnieniem Głosu

🐉 CONSCIOUS MAN to również wspólne, męskie, plemienne Inicjacje, których tak bardzo brakuje nam w dzisiejszym świecie zachodu, a które są okazją do zostawienia za sobą tego wszystkiego co już nam nie służy, by z mocą otworzyć kolejny rozdział swojego życia i z nowego punktu startowego kreować je zgodnie ze swoją prawdą i swoim potencjałem.


💪 W trakcie naszego spotkania będziecie mogli doświadczyć rdzennych rytuałów i ceremonii takich jak szałas potów, ceremonia fajki, taniec transowy, maoryski taniec Haka, jak również zanurzyć się w lodzie pod okiem instruktorów metody Wima Hofa, przejść po rozżarzonych węglach czy wziąć w udział treningu prowadzonym przez autentycznego mnicha z Shaolin.

🎸 CONSCIOUS MAN to także wieczorne spotkania przy ogniu, z niesamowitymi artystami, śpiewem, tańcem, bębnami, gdzie wspólnie będziemy tworzyć i podróżować na falach muzyki i dźwięku.

🦅 Wierzymy, że proponowany przez nas program, nasi goście oraz duch, w jakim będziemy prowadzić nasz festiwal będzie początkiem nowej męskiej jakości, którą zabierzemy z powrotem do naszego życia, by pozytywnie zmieniać siebie, nasze relacje i świat w którym żyjemy.

💥 Lecz przede wszystkim, że będzie to spotkanie które na stałe odczaruje nasze relacje z innymi mężczyznami, gdzie będziemy mogli poczuć się częścią męskiej wspólnoty, przestać walczyć ze sobą, a zamiast tego wspierać się nawzajem i budować nowe, zdrowe męskie plemię.

🎫 W cenie biletu na CONSCIOUS MAN otrzymasz:
– Udział we wszystkich wykładach, warsztatach, doświadczeniach zawartych w programie
– Dostęp do wszystkich stref na terenie festiwalu
– Dostęp do pola namiotowego
– Miejsce parkingowe
– Dostęp do wody pitnej
– Dostęp do wybitnej strefy gastro
– Nowe wartościowe znajomości
– Niezapomniana epicka przygoda
– Największe ognisko ceremonialne w tej części wszechświata
– Specjalistyczna Wiedza, praktyczne Umiejętności, głębokie Transformacje
– Udział w milowym kroku dla ludzkości 🙂
– I wiele, wiele więcej

Zapraszamy z całego Serca!

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


CONSCIOUS MAN | Festiwal Nowego Mężczyzny | 6 lipca 2023 Czwartek, Puszcza Bolimowska | Zaścianek Babie Lato

Biletomat.pl
90 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →