Árstíðir | Kraków

Elektronika
Árstíðir | Kraków
Poniedziałek, 09 grudnia 2024
godz: 19:00

Klub Studencki Arka

aleja 29 Listopada 50, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pochodzący z Reykjavíku zespół Árstíðir (po islandzku Pory Roku), założony został w 2008 roku. Grupa zainspirowana folkiem i americaną serwuje też czasem muzykę z pogranicza elektroniki i popu. Ich brzmienie ma w sobie islandzki, magiczny wręcz pierwiastek.

Fundamentem muzyki Árstíðir jest „chemia” pomiędzy jego członkami – Daníelem, Gunnarem i Ragnarem. Chłopaków połączyła pasja do harmonii wokalnych, które stały się znakiem rozpoznawczym zespołu. Na scenie towarzyszy im sekcja smyczkowa!

Árstíðir wkroczyli na arenę międzynarodową w 2010 roku, gdy chmury popiołu z wulkanu Eyjafjallajökull rozprzestrzeniły się po Europie czyniąc Islandię tematem dnia. Po wydaniu dwóch singli, które zajęły 1 miejsca na listach przebojów w kraju, eklektyczne trio wyruszyło w nieustającą trasę koncertową od Syberii po San Diego, od Zagrzebia po Svalbard. Jednocześnie podbijali Internet dzięki improwizacji 800-letniego islandzkiego hymnu na stacji kolejowej, którą telefonem zarejestrowała ich znajoma – nagranie stało się viralem na YouTube.

Rdzeniem utworów Árstíðir są kompozycje w nurcie singer-songwriter, obudowane ambitnymi i pomysłowymi aranżacjami. Po 15 latach tworzenia muzyki, wydaniu kilku albumów i koncertowaniu razem, członkowie grupy traktują się jak rodzina.

I jeszcze jedno – grają piękne, mistyczne wręcz koncerty! Zdecydowanie warto ich sprawdzić na żywo!

Kontakt: Agencja Koncertowa Borówka 


Árstíðir | Kraków | 9 grudnia 2024 Poniedziałek, Klub Studencki Arka

Biletomat.pl
80 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →