32-letni producent progressive house'u z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzonego przygotował dla nas bardzo specjalny prezent. Sprawdźmy co ma dla nas KAAZE! 0 UserComments

KAAZE z wyjątkowym kalendarzem adwentowym

Artykuł dodano: 3 grudnia 2021, godz. 08:34
Odsłony: 829x
32-letni producent progressive house'u z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzonego przygotował dla nas bardzo specjalny prezent. Sprawdźmy co ma dla nas KAAZE!


Prezenty od Micka dla nas

Mick Kastenholt, bo tak naprawdę nazywa się KAAZE stworzył dla nas bardzo ciekawy projekt razem ze swoją wytwórnią. Każdego dnia do 24 grudnia na jego social mediach będą pojawiać się krótkie filmiki związane z jego karierą i twórczością.

Z tej okazji stworzył on nawet osobne konto na Instagramie o nazwie @Kaazemas. Oprócz krótkich filmów, DJ codziennie będzie miał dla nas jakiś mały podarunek.

1 grudnia prezentem był nowy track wydany jako BLK RSE o nazwie Chrome, którego dało się już usłyszeć podczas ostatnich setów KAAZE. Dzisiaj Szwed miał nas ciekawy upominek. Coś dla wszystkich zapalonych DJ-ów. Instrumentalna wersja jego utworu All On Me, który wydał w tym roku w Revealed Recordings. Czego możemy spodziewać się w następnych dniach kalendarza? Pozostaje nam tylko czekać!

BLK RSE - Chrome (KAAZE Mix), posłuchaj


Rok 2021 dla KAAZE

Dla Szweda był to rok bardzo obfity w wydania jako KAAZE, jak i również BLK RSE. Razem na Revealed pojawiło się ponad 10 jego oryginalnych produkcji. Występował na takich festiwalach jak Airport Festival w Danii na scenie holenderskiej wytwórni, gdzie wystąpił razem z duetem Blasterjaxx oraz Dr Phunkiem. Oprócz tego wystąpił podczas Revealed Night w trakcie Amsterdam Dance Event, gdzie zapowiedział swój wspólny track tajskim DJ-em 22Bullets.

Czego możemy spodziewać się pod KAAZEMAS?

Projekt przygotowany przez Szweda i wytwórnię Revealed to zdecydowanie coś większego. Pamiętajmy, że czasy świetności producenta przypadają na lata 2017-2019, gdzie to w 2017 wydał festiwalowy track pt. We Are Legends z Hardwellem oraz wokalistą Jonathanem Mendelsohnem.

Musimy wziąć też pod uwagę to, że DJ po raz pierwszy pojawił się w rankingu DJ MAG. Zrobił to w tym roku plasując się na 83. pozycji. Czy ten sukces sprawił, że Mick nabrał wiatru w żagle i wziął to wszystko na bardzo poważnie? Sprawdźmy co przyniesie nam wraz z rozwojem KAAZEMAS!

KAAZE @Revealed Night ADE 2021, posłuchaj seta


Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)