Jedni piszą "wow", inni piszą "WTF". Trudno, żeby było inaczej - w końcu takie wiadomości nie docierają do nas codziennie. Nawet nie raz na rok. Właściwie to taka wiadomość jeszcze nigdy w historii do 18 UserComments

Hotel Avicii?

Artykuł dodano: 19 marca 2013, godz. 15:15
Odsłony: 8842x
Jedni piszą "wow", inni piszą "WTF". Trudno, żeby było inaczej - w końcu takie wiadomości nie docierają do nas codziennie. Nawet nie raz na rok. Właściwie to taka wiadomość jeszcze nigdy w historii do nas nie dotarła, ale może o czymś nie wiemy?
Fani gratulują, inni DJ-e niedowierzają albo się śmieją, albo piszą komentarze w rodzaju "dokąd ten świat zmierza?". Może to po prostu znak czasów - przed pierwszym weekendem Ultra Music Festival jeden z najpopularniejszych w tej chwili DJ-ów świata (ponad 3 miliony fanów na Facebooku) na swoich profilach społecznościowych nie zapraszał fanów na swojego seta w Miami, ale pisał o "ostatnich wolnych miejscach w ...Avicii Hotel w Miami".Zaczęły się spekulacje, czy młodziutki szwedzki DJ ruszył z własną siecią hoteli? W dodatku nazywających się Avicii i mających logo dokładnie takie samo jak sam artysta? Okazuje się, że nie (chociaż pewnie niektórzy będą tak myśleć już zawsze). Okazało się bowiem, że to kolejna super akcja jego super menedżera. Na 10 dni czyli na cały czas trwania UMF i WMC, przerobiono hotel Marli na hotel Avicii - podobno wszystkie elementy wnętrza są obrandowane marką Avicii, z mydełkami w łazienkach włącznie. Wszędzie słychać muzykę Aviciiego i wszędzie widać jego twarz czy logo - wszystko po to, żeby stworzyć 'Avicii experience'.

Dziwne? Normalne? Na pewno spektakularne. Rzućcie okiem jak wygląda hotel Avicii. Ciekawi jesteśmy, jak u Was wygląda reakcja na taką wiadomość - WOW czy WTF? Jedno jest pewne - chyba każdy chciałby mieć takiego menedżera. Gdyby ktoś był zainteresowany - gość nazywa się Ash Pournouri.
P.S. W międzyczasie pojawił się teledysk do utworu ogłoszonego jako "największa producencka kolaboracja w historii", do której Avicii zaprosił młodych producentów z całego świata w celu wspólnego stworzenia nagrania "Avicii X You". Zgłosiło się prawie 13 tysięcy osób, ostatecznie udział wzięło - podobno! - 4199 artystów ze 140 krajów... Na teledysku pojawiają się nawet w odpowiednich momentach nazwiska osób odpowiedzialnych za konkretne elementy utworu (w tym polskie nazwisko Mateusz Kolata). Rzecz jasna poza kilkoma dźwiękami w breakdownie, reszta to już typowe brzmienie Aviciiego:

Avicii - X You
Komentarze
 • CK198619 marca 2013, godz. 16:05
  Teraz "Levels" nabralo nowego znaczenia. BTW ciekawe jaki kawalek leci w windzie :D
 • UcieX19 marca 2013, godz. 16:14
  Wielki konkurs, żeby z tego wyłonić zwycięzców na 40 sekundowy breakdown do tak oklepanego kawałka? Poważnie?
  Z jednej strony fakt - efekt nie istotny, grunt, że teraz prawie każdy zainteresowany muzyką elektroniczną przesłucha ten kawałek.
 • PopejBB19 marca 2013, godz. 16:23
  bardzo fajna sprawa z tą "producencką kolaboracją". Więcej takich projektów, teledysk też fajnie wyszedł ale muzycznie ... ja wiem? Do mnie jakoś ten kawałek nie przemawia. Całe szczęście, że nie ma tego jego słynnego pianinka hehe Co do hotelu z jego logiem to niech se robi co chce. (jak w ogóle ma coś do gadania) Troszkę mnie śmieszą tacy goście jak Guetta czy inne gwiazdy z mtv i to jak ktoś im mówi jak długo mają spać, gdzie będą grać z kim nagrywać jak ma wyglądać teledysk i okładka płyty itp itd z Avicii myślę że w tym momencie jest tak samo. W końcu to wielka "gwiazda" :)
 • L.I.L.Y.19 marca 2013, godz. 16:55
  Moja reakcja to ani "WOW czy WTF?" ;) Raczej "każdy orze jak może" :)
 • Cinek__19 marca 2013, godz. 17:43
  @ PopejBB - Nic dodać, nic ująć ;p
 • viscaelbarsa19 marca 2013, godz. 18:06
  ...a w każdym pokoju za taką kasę minimum jedna Szwedka ;-))

  PopejBB
  "Troszkę mnie śmieszą tacy goście jak Guetta czy inne gwiazdy z mtv i to jak ktoś im mówi jak długo mają spać, gdzie będą grać z kim nagrywać jak ma wyglądać teledysk i okładka płyty itp itd"

  Nic w tym dziwnego. Taki urok bycia na szczycie. W sporcie jest dokładnie tak samo. Poczytaj sobie, jak wygląda życie chociażby Lewandowskiego czy jak Benitez "programuje" swoim piłkarzom dosłownie każdą minutę ich dnia codziennego. A dodaj jeszcze menadżerów. Nie ma miejsca na spontaniczność i improwizację gdzie wchodzą grube miliony zielonych, sponsorzy, sława. Nikt tam nikogo na siłę nie trzyma.
 • artinho19 marca 2013, godz. 19:46
  Barcelona nawet zatrudniała ludzi by sprawdzali czy ich piłkarze nie stołują się po jakichś dziwnych restaruacjach i nie stosują się do diety :)

  Co do hotelu, no fajnie, niech sobie robi co chce :)

  Co do numeru, to szczerze... nie porwał mnie :)
 • Kufcik8320 marca 2013, godz. 09:07
  No tak, to tylko Ash mógł wymyśleć....
 • Adwell20 marca 2013, godz. 11:33
  Muzyka oklepana, ale pomysł z hotelem nie ! :D Wedle mnie, nawet niech ma swój burdel, gdy już przestaną ludzie interesować się jego muzyką :)
 • UcieX20 marca 2013, godz. 12:05
  @ Adwelll
  "Na 10 dni czyli na cały czas trwania UMF i WMC, przerobiono hotel Marli na hotel Avicii"
 • Adwell20 marca 2013, godz. 14:12
  @UcieX Przecież wiem, że przerobiono ten hotel na 10 dni, bo problemów z czytaniem ze zrozumieniem nie mam.
 • UcieX20 marca 2013, godz. 14:22
  @ Adwell
  To chyba źle zrozumiałem Twoją wypowiedź, bo trochę dziwne mi się wydawało, że w ciągu 10 dni przestaną się ludzie interesować jego muzyką ;)
 • artinho20 marca 2013, godz. 15:05
  hehe Uciex to samo u mnie :P dziwna wypowiedź :p
 • Jerycho198820 marca 2013, godz. 15:35
  Trzeba przyznać, że wie (a raczej jego manager) jak klepać kasiorę :P
 • Adwell20 marca 2013, godz. 15:50
  Może i dziwna trochę, ale na razie nie ma co liczyć na to, by ludzie przestali interesować się jego muzyką. :)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (18)