Mysteryland, jeden z największych festiwali w Holandii, ogłosił właśnie headlinera, który z pewnością przyciągnie na teren wydarzenia najbardziej wymagających fanów muzyki EDM. Sprawdź! 0 UserComments

Holenderski Mysteryland ogłosił headlinera ostatniego dnia festiwalu. To legenda trance'u

Artykuł dodano: 19 maja, godz. 10:04
Odsłony: 462x
Holandia bez wątpienia jest stolicą najlepszych festiwali oraz kuźnią światowej sławy artystów. Mysteryland, jeden z największych festiwali tamtejszego regionu, ogłosił właśnie headlinera, który z pewnością przyciągnie na teren wydarzenia najbardziej wymagających fanów muzyki EDM. Sprawdź!

Czym jest właściwie Mysteryland?

Rozmieszczając występy na 22 zapierających dech w piersiach scenach, zarówno na świeżym powietrzu, jak i w ogromnych namiotach z pokazami laserowymi i najnowocześniejszymi systemami dźwiękowymi, Mysteryland oferuje coś dla każdego. Mysteryland to przodujący festiwal elektronicznej muzyki tanecznej w Holandii, organizowany przez holenderskiego promotora ID&T, a podczas tegorocznej edycji wystąpi tam ponad 300 najbardziej znanych na świecie artystów, w tym takie sławy, jak Oliver Heldens, Alan Walker, Paul KalkbrennerCarl Cox, Sunnery James & Ryan Marciano, DJ Snake, Volvox przywiozą swoje dźwięki do Haarlemmermeer, aby zagrać dla ponad 100 tysięcy gości z całego świata!

"Tajemnicza" zapowiedź świetną informacją dla fanów trance'u

Po zapowiedzi spektakularnego występu na zakończenie festiwalu w niedzielę Mysteryland ogłosił swojego, jak to określają organizatorzy, "mystery headlinera". W ostatni weekend sierpnia festiwal zamknie nie kto inny, jak legenda muzyki trance, Armin Van Buuren

Przeczytaj także: Tell Me Why Paula van Dyka świętuje urodziny. To już ponad 2 dekady od premiery

W ten sposób Mysteryland 2022 dopełnia gwiazdorską obsadę, a odliczanie do legendarnego zakończenia festiwalowego lata może się rozpocząć. W 2017 roku Armin van Buuren po raz pierwszy zamykał całą imprezę i wielu uczestników do dzisiaj świetnie wspomina ten występ. 
Armin van Buuren: "Mysteryland to jeden z najbardziej legendarnych festiwali na świecie i nie mogę się doczekać, kiedy wreszcie wrócę do swojego kraju i wystąpię na tak niesamowitej scenie. Zagranie końcowego koncertu na Mysteryland w 2017 roku było czymś, co się pamięta i nie mogę się doczekać, aby zamknąć bezprecedensowe festiwalowe lato razem z tysiącami festiwalowiczów pod koniec sierpnia!"
Wszyscy, którzy chcą zanurzyć się w magicznym doświadczeniu festiwalu, mogą zdobyć ostatnie dostępne bilety zarówno na cały weekend, jak i kemping z zakwaterowaniem za pośrednictwem strony wydarzenia. Cieszące się uznaniem pole namiotowe Mysteryland będzie obejmowało dużo większy teren, który pomieści więcej fanów niż kiedykolwiek wcześniej. Goście kempingu będą mogli cieszyć się pełnym programem weekendowym, w tym dodatkowym dniem festiwalowym w piątek i ekskluzywnym after party zarówno w piątek, jak i w sobotę. Z kim się widzimy na miejscu?

Sprawdź także

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)